Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD - Philadelphia Fed İmalat Endeksi

ABD - Philadelphia Fed İmalat Endeksi

Açıklanan: 16,8
Beklenti: 10,0
Önceki: 21,8
Önem Seviyesi:
Yayınlanma Tarihi: 15.08.2019
Döviz: USD
Ülke: ABD
Rapor Kaynağı: Federal Reserve Bank of Philadelphia

Philadelphia merkez bankasındaki imalatçıların genel çalışma koşullarını belirler. Liste "düşüş", "artış" veya "değişiklik yok" gibi genel iş aktivitelerini derecelendirmek için yanıt veren kişiye sorulan bir anketten sonuçlanmıştır. Yine de bu anket sadece Philadelphia da ki imalatçılar ile sınırlandırılmıştır, Döviz tüccarları imalattaki diğer önemli raporlardan (örneğin endüstriyel üretim, ISM İmalat Listesi) haftalar önce piyasaya sürülen Philadelphia Merkez Bankasına dikkat eder. Yukarı yönde bir eğilim ülkenin para biriminde pozitif bir etkiye sahiptir, güçlü bir ekonominin bir işareti olan iyi imalat koşullarını gösterir.

Yayınlanma Tarihi Açıklanan Beklenti Önceki
15.08.2019 (Ağu) 16,8 10,0 21,8
18.07.2019 (Tem) 21,8 5,0 0,3
20.06.2019 (Haz) 0,3 10,6 16,6
16.05.2019 (May) 16,6 10,0 8,5
18.04.2019 (Nis) 8,5 10,4 13,7
21.03.2019 (Mar) 13,7 4,6 -4,1

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+