Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Adese Alisveris Merkezleri Ticaret AS (ADESE)

Adese Alisveris Merkezleri Ticaret AS (ADESE)

İstanbul
2,120 +0,080 +3,92%
18:09:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 2,08 - 2,12
52 Hafta 0,84 - 17,1
Ö. Kapanış 2,04
Açılış 2,08
Ciro 1.833.920
Av. Volume (3m) 10.314.258
Piy. Değ 267,12M
Beta 0,5
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü N/A (N/A)
Gelir 307,35M
Hisse B. Kar - 0,06
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim - 37,04%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ersoy Çakır
Ersoy Çakır

Adese den büyük zararları olan arkadaşlar. Hisse gazı aldı nereye gider bilinmez. Mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri de gitse gözünüzü kapatın abi hedef fiyatınızı bekleyin. Bu formu takip etmeyin. Ytd.   ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Ebuzer Erdoğan
Ebuzer Erdoğan

Bu bir reklam dir. Temenni dir. yaptığım analiz ve grafik sonuçlarına göre yarının tavan olucak hissesi A D E S E :))))  ... (Devamını Oku)

3 dakika önce· Cevap
Ali Yıldırım
Ali Yıldırım

Yarın tavan abi tavan yeterince antreman yapti bence ytd  ... (Devamını Oku)

6 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (196160)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+