Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş. (ADESE)

Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş. (ADESE)

İstanbul
1,530 0,000 0,00%
13:54:00 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 1,5 - 1,55
52 Hafta 0,625 - 1,979
Ö. Kapanış 1,53
Açılış 1,54
Ciro 16.218.802
Av. Volume (3m) 48.380.081
Piy. Değ 385,56M
Beta 0,66
Fiyat /Gelir Oranı 23,31
Temettü N/A (N/A)
Gelir 228,33M
Hisse B. Kar 0,07
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim - 10,94%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yeni Borsacı
Yeni Borsacı

61 milyon vergi dairesi 20 milyon vergi düşse 40 milyon zarar yazar 126 milyon bedelliden gelecek konsolide bilanço 80 ile 90 milyon kar yazar dağılın 8 ile 9 liraya gideriz 3 ayda  ... (Devamını Oku)

10 dakika önce· Cevap
Oguzhan Elciboga
Oguzhan Elciboga

Bilge Finans eskiler bilir. çok can yakardı geri döndü mutlaka tąkįp edilmesi gereken hesaplardan. telgrąma ve twįttĕr Bilge finans yaz çıkıyor.  ... (Devamını Oku)

24 dakika önce· Cevap
Nusret Mutman
Nusret Mutman

61 milyon zarar geldi  ... (Devamını Oku)

25 dakika önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (297755)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+