Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Akbank TAS (AKBNK)

Akbank TAS (AKBNK)

İstanbul
6,35 -0,07 -1,09%
14/12 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 6,28 - 6,42
52 Hafta 5,34 - 11,2
Ö. Kapanış 6,42
Açılış 6,39
Ciro 25.540.053
Av. Volume (3m) 19.705.413
Piy. Değ 25,4B
Beta 1,38
Fiyat /Gelir Oranı 4,1
Temettü 0,4 (6,3%)
Gelir 26,6B
Hisse B. Kar 1,55
Sonraki Kazanç Tarihi 31.01.2019
1 Yıllık Değişim - 32,09%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ahmet HB
Ahmet HB

Akbank hariç hepsi var..yakmayin lan milleti..  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
merve alp
merve alp

büyük teşvik almış yarının tɑvɑn olacak hissesi mndrs olacak. sabah yüzde 4-5 ten aşağı açılmaz. bende alım emri girdim menderes tekstil için hayırlısı.  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Seher yılmaz
Seher yılmaz

Arkadaşlar twette @SBist30 diye bir bankacı abi var. sadece Bist30 kağıtlarına bakıyor. Sağlamcı bir abi. Tweette aratın @SBist30 diye takibe alın. Her şeyi biliyor.  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (3797)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+