Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Akbank TAS (AKBNK)

Akbank TAS (AKBNK)

İstanbul
5,82 +0,20 +3,56%
17/08 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 5,45 - 5,82
52 Hafta 5,45 - 11,2
Ö. Kapanış 5,62
Açılış 5,56
Ciro 68.461.352
Av. Volume (3m) 19.705.413
Piy. Değ 23,28B
Beta 1,28
Fiyat /Gelir Oranı 3,71
Temettü 0,4 (6,87%)
Gelir 19,7B
Hisse B. Kar 1,57
Sonraki Kazanç Tarihi 24.10.2018
1 Yıllık Değişim - 42,43%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
ceyhun twd
ceyhun twd

Akbank yeni teknolojiler ve yabanci emtia fonlari bu hafta cok kotu dusus gosterdi. TL bulma sikintisindan mi bu dusus. Bilgilendirecek olan var mi  ... (Devamını Oku)

18.08.2018 13:19 GMT· Cevap
Developer
Developer

Isctr 500 milyon TL lik hisse geri alımı başlatacak dun duyuruldu. Akbank Dan is bank hissesine gecis olabilir  ... (Devamını Oku)

18.08.2018 10:34 GMT· 1 · Cevap
saffet çetin
saffet çetin

Sakın ola not düştü diye panik yapmayın, karar zaten politik, bu tip kararlar ile piyasa manüpile edilir ve panikçilerin malı elinden ölü fiyata alınır. Şuna emin olun, fiyatlar sizin sandığınız gibi ordan burdan gelen haberlere göre değişmez...   ... (Devamını Oku)

18.08.2018 09:24 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (899)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+