Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (ANELE)

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (ANELE)

İstanbul
5,280 +0,030 +0,57%
11/08 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 5,2 - 5,33
52 Hafta 1,62 - 5,49
Ö. Kapanış 5,25
Açılış 5,26
Ciro 1.818.500
Av. Volume (3m) 4.260.210
Piy. Değ 580,8M
Beta 0,12
Fiyat /Gelir Oranı 252,28
Temettü 0,01 (0,15%)
Gelir 1,02B
Hisse B. Kar 0,02
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 203,45%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Fatih Elciboga
Fatih Elciboga

OLMIP 2 çeyrek bilançonun yüksek karlı geleceği ve şirketin yurt dışı kaynaklı el değiştirmesi hissedeki kar marjını artırdı ytd.  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Ege Kocoglu
Ege Kocoglu

OLMİP- Olmuksan ambalaj Covid19 sürecinde e-ticaret alışverişlerinin artması dolayısıyla, paket ve ambalaj sektörü gelirlerinin 2.çeyrek bilançolara olacak pozitif etkisi ve yakında açıklayacak olduğu bilanço fiyatlamasına başlamış arkadaşlar. Henüz yolun başındayken göz atmayı unutmayın derim.YTD  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
ömer köse
ömer köse

^ S A MA T Hissesi Milli eğitim bakanlığının kitap basım ihalesini Kutlu basım evinden aldı ve ihaleyi kazandı. Bu ihaleyi almasıyla devlet desteğinide kesinleştirmiş oldu. Bu haber ile yarın ta van serilerini başlatacak. Kaçmadan bakın derim .Ytd.  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (15676)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.