Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret AS (ASELS)

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret AS (ASELS)

17,50 -0,02 -0,11%
16:21:00 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 17,47 - 17,79
52 Hafta 16,41 - 28,49
Ö. Kapanış 17,52
Açılış 17,56
Ciro 10.063.033
Av. Volume (3m) 13.685.860
Piy. Değ 20,01B
Beta 0,75
Fiyat /Gelir Oranı 7,44
Temettü 0,15 (0,85%)
Gelir 10,35B
Hisse B. Kar 2,35
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim - 30,09%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
OKAN HALİL
OKAN HALİL

yani şimdi düşüyor almaya korkuyorum inan...ama unutman korku ve acemilik adama kaza yaptırmaz..kim kaza yapıyosa çoğu 40 yıllık usta şöfördür..bazen acemi ve korkma iyidir...emniyet sibobu gibi...19 60 aldığımı korkup 19 30 bozmasaydım..bende abuzer bey gibi kafayı yerdim..bu arada abuzer arkadaşa içten üzülüyorum...çünkü kaybeden birini kaybeden anlar..Aallahtan ümid kesilmez...sadece zararda olanlara sabr diliyorum..sakın çok sağ sola kıpırdamayın daha çok batarsınız..sadece bekleyin  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Mustafa Öğrt
Mustafa Öğrt

17.49  ... (Devamını Oku)

1 dakika önce· Cevap
Ata Gur
Ata Gur

ne oldu, yaptığı muazzam tahsilatları mı yemiş bu sefer de..pek halsiz asel.  ... (Devamını Oku)

3 dakika önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (521106)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+