Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS)

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS)

İstanbul
18,53 -0,79 -4,09%
18:10:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 18,53 - 19,86
52 Hafta 8,3 - 19,86
Ö. Kapanış 19,32
Açılış 19,32
Ciro 91.133.826
Av. Volume (3m) 57.927.443
Piy. Değ 42,25B
Beta 0,11
Fiyat /Gelir Oranı 11,44
Temettü 0,15 (0,79%)
Gelir 13,62B
Hisse B. Kar 1,69
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 99,88%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Elif Öztürk
Elif Öztürk

P͏​​​​i͏​​y͏a͏​​s͏​​a͏​​n​​ı͏​​n e͏​​n c͏​​o͏​​k k͏​​o͏​​n͏​​u​​ş͏​​u͏​​l͏a͏​​n u͏​​s͏​​t͏​​a͏​​s​​ı ͏A͏​​​​​​L​​İ​​ ​​​​​​S​​E​​N​​C​​​​ER ͏t͏​​e͏​​l͏e͏​​g͏​​r͏​​a͏​​m k͏​​a͏​​n͏​​a͏​​l͏​​i ͏y͏͏​​​​e͏͏​​n͏͏i ͏͏t͏͏​​a͏͏​​v͏͏​​a͏͏n ͏͏h͏͏​​i͏͏​​s͏͏​​s͏͏​​e͏͏​​s͏͏​​i͏͏n͏͏i ͏͏a͏͏​​c͏͏i͏͏k͏͏l͏͏​​a͏͏​​y͏͏a͏͏​​c͏͏ak​​​​.͏͏AL​​İ S​​E​​NC​​E​​R ​​d͏​​i͏y͏​​e ͏a͏​​r͏​​a͏​​t͏​​i͏n ͏t​​a​​k​​ip e​​di​​n.  ... (Devamını Oku)

5 dakika önce· Cevap
Mustafa Erdoğan
Mustafa Erdoğan

Bir haftadır deutch ciddi oranda mal topladı. Uzun vadede iyi kar getirir ytd  ... (Devamını Oku)

11 dakika önce· Cevap
Ali Bilici
Ali Bilici

Bu gece ellerimi açıkçıların ıslah olması için havaya kaldıracağım. İnşaalah bir daha dönmemek üzere hisseden tövbe ederek uzaklaşırlar.  ... (Devamını Oku)

14 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (688559)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.

';