Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BAYER AG (BAYGn)

BAYER AG (BAYGn)

RT-CFD
66,50 +1,50 +2,31%
18:30:01 - Kapanış. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 64,2 - 66,61
52 Hafta 52,02 - 73,17
Ö. Kapanış 66,5
Açılış 64,41
Ciro 2.558.538
Av. Volume (3m) 3.304.948
Piy. Değ 62,01B
Beta 1,15
Fiyat /Gelir Oranı 55,46
Temettü 2,80 (4,19%)
Gelir 45,47B
Hisse B. Kar 1,07
Sonraki Kazanç Tarihi 30.10.2019
1 Yıllık Değişim - 15,08%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
UTradeInt
UTradeInt

UTrade International ile Amerika, Avrupa, Asya ve Avusturalya borsalarında hisse senedi, vadeli işlem ve yatırım fonu alım satım işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi almak için daha@unluco.com e-posta adresinden veya (0212) 367 37 77 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. UTrade International bir ÜNLÜ & Co markasıdır.. . www.utradeinternational.com. . www.unlumenkul.com  ... (Devamını Oku)

27.06.2019 11:13 GMT· Cevap
borsa fx
borsa fx

Bu almanyada bulunan stuttgart berlin borsalarinda ki hisseleri nerden alabiliriz . bankalarda xetra borsasindan başkasi yok  ... (Devamını Oku)

08.04.2019 12:48 GMT· Cevap
Franz Kafka
Franz Kafka

Alım fırsatı için erken  ... (Devamını Oku)

20.03.2019 15:18 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (18)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+