Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Deutsche Bank AG (DBKGn)

Deutsche Bank AG (DBKGn)

RT-CFD
9,497 -0,100 -1,04%
19/10 - Kapanış. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 9,401 - 9,6
52 Hafta 8,755 - 17,125
Ö. Kapanış 9,497
Açılış 9,6
Ciro 17.798.134
Av. Volume (3m) 18.127.097
Piy. Değ 21,4B
Beta 1,25
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü 0,11 (1,11%)
Gelir 20,11B
Hisse B. Kar - 0,04
Sonraki Kazanç Tarihi 24.10.2018
1 Yıllık Değişim - 33,26%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
DAX TRADER
DAX TRADER

9.80 uzeri   ... (Devamını Oku)

16.10.2018 08:00 GMT· Cevap
ersan tonbak
ersan tonbak

2008 abd krizinden ciddi sekilde etk ilenmisti banka su an finansal durumunu pek bilmiyorum mali durumunu incelemek lazım kriz yıllarında iflas haberleri vardı eğer iflas gibi bi durumu soz konusu olmazsa eğer yada mali durumu icin ekonomik paket gibi bi acıklama soz konusu olursa ozun vadeli alım icin cok uygun seviyelerde ytd  ... (Devamını Oku)

13.09.2018 18:50 GMT· Cevap
Mahud
Mahud

yahu bu hisse niye 100 lerden 10 lara düştü.koskoca banka ? bilen var mı acaba  ... (Devamını Oku)

22.08.2018 17:31 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (65)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+