Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Egeli & Co Tarim Girisim Sermayesi Yatirim Ortakligi AS (EGCYO)

Egeli & Co Tarim Girisim Sermayesi Yatirim Ortakligi AS (EGCYO)

İstanbul
0,130 -0,010 -7,14%
17/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 0,13 - 0,14
52 Hafta 0,11 - 0,23
Ö. Kapanış 0,14
Açılış 0,14
Ciro 594.518
Av. Volume (3m) 91.618
Piy. Değ 2,86M
Beta 0,73
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü N/A (N/A)
Gelir N/A
Hisse B. Kar - 0,24
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim - 38,1%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hisse Analiz
Hisse Analiz

Bantaş Ambalaj (BNTAS) yabancı ortaklık görüşmeleri başlıyor. Bugün gelen kap haberine göre yabancı ortaklık için kurula yetki verildi. Öz sermaye ederi ile hisse başı fiyatı 3 TL olan BNTAS dünü 1,54 ile kapattı. BNTAS bugün 1,84 ile tavan olacak.  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
volkan seçil
volkan seçil

EUHOL bugun kirgizistan ile E.E.M LLC firmasi ile iş anlaşmasi yapti. daha kapa düşmedi haber kaçırmayinn  ... (Devamını Oku)

12 saat önce· Cevap
Erkan DEM
Erkan DEM

BAKAB    24 Temmuzda  Temettü ödeyecek Bakab ta 1/7  Bedelsiz kararı  alındı,BAKAB Gelecek bedelsiz haberiyle  kısa zamanda 25 TL Olacak  ... (Devamını Oku)

17.07.2019 00:01 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (1467)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+