Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY)

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY)

İstanbul
2,22 +0,20 +9,90%
18:09:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 2,03 - 2,22
52 Hafta 1,23 - 4,35
Ö. Kapanış 2,02
Açılış 2,03
Ciro 116.752.567
Av. Volume (3m) 81.956.382
Piy. Değ 1,2B
Beta 0,98
Fiyat /Gelir Oranı 10,54
Temettü N/A (N/A)
Gelir 1,1B
Hisse B. Kar 0,19
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 66,94%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Vedat Elma
Vedat Elma

Lot sayısını artırmak için alım yapınca ortalamam yükseliyor almasam çıkıp gidiyor arada kaldım kötü bi durum .Lot mu artırsak düşükten yüklü almadığımıza mı yansak kar ettikçe pişmanlık oluyor bende ki bu durumun çaresi ne arkadaslar?  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
GÜNDEMCİRK KORKMAZ
GÜNDEMCİRK KORKMAZ

yarın kaç açar acaba  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Fırat Kuas
Fırat Kuas

Önemli olan BIST'in 92000 civarlarındaki direnci, zor bir direnç olmasa gerek, sonraki 96000 civarı  ... (Devamını Oku)

1 dakika önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (174119)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.