Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
General Electric Company (GE)

General Electric Company (GE)

NYSE
7,62 -0,50 -6,16%
28/03 - Kapanış. Döviz USD
Kapanış Sonrası 7,67 +0,05 +0,66% 2:57:47 - Gerçek zamanlı Veriler
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 7,67 / 7,69
Gün Aralığı 7,54 - 7,87
52 Hafta 5,9 - 13,26
Ö. Kapanış 8,12
Açılış 7,68
Ciro 93.299.019
Av. Volume (3m) 82.460.055
Piy. Değ 66,61B
Beta 1,33
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü 0,04 (0,49%)
Gelir 122,5B
Sonraki Kazanç Tarihi 29.04.2020
1 Yıllık Değişim - 23,72%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hattat Ömer
Hattat Ömer

Dipten güzel sıçrama yaptı 2-3 gündür iyi gidiyoruz tabi bunda endexin katkısı baya büyük. Şahsi görüşüm 6 da dip yaptığı yönünde aşşağı yönlü hareketler bundan sonra keriz silkeleme olur diye düşünüyorum. Ytd.  ... (Devamını Oku)

27.03.2020 10:56 GMT· Cevap
ethem narin
ethem narin

beklentiler nedir ? Şuralara biraz mantıklı bilgi içerikli paylaşımlar yapınız yoksa goy goy için yazmayalım lütfen verimli olsun.  ... (Devamını Oku)

26.03.2020 15:42 GMT· Cevap
Hattat Ömer
Hattat Ömer

İyi zamanlamayla almışım bir gün daha beklesek el sallıyacakmışız.  ... (Devamını Oku)

24.03.2020 14:28 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (55)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.