Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
General Electric Company (GE)

General Electric Company (GE)

NYSE
6,88 +0,18 +2,69%
14/07 - Kapanış. Döviz USD
Kapanış Sonrası 6,86 -0,02 -0,29% 0:01:29 - Gerçek zamanlı Veriler
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 6,85 / 6,86
Gün Aralığı 6,57 - 6,89
52 Hafta 5,48 - 13,26
Ö. Kapanış 6,7
Açılış 6,66
Ciro 68.762.079
Av. Volume (3m) 112.423.906
Piy. Değ 60,27B
Beta 0,96
Fiyat /Gelir Oranı 10,91
Temettü 0,04 (0,60%)
Gelir 115,74B
Hisse B. Kar 0,61
Sonraki Kazanç Tarihi 29.07.2020
1 Yıllık Değişim - 35,39%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Banker Bilo
Banker Bilo

Haydi güzel bir haber gelsin güvenip dalalım bu kağıda ytd  ... (Devamını Oku)

29.06.2020 13:33 GMT· Cevap
cogito ergo sum pastirmatır
cogito ergo sum pastirmatır

ayı şirket trampet sopayla adamlara fabrika açtırıyorda zorla çalıştırıyor buştları işleri gücleri karlı yatırımlara ortak olmak buzdolabi uretemde takılam kafasındalar yörü ula ayu heybetini görek  ... (Devamını Oku)

21.06.2020 00:23 GMT· Cevap
Timur Yilmaz
Timur Yilmaz

6,5 al torunun dua etsin  ... (Devamını Oku)

17.06.2020 19:28 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (69)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.