Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. (GOLTS)

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. (GOLTS)

İstanbul
15,76 -0,13 -0,82%
22/05 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 15,74 - 15,98
52 Hafta 9,28 - 19,5
Ö. Kapanış 15,89
Açılış 15,89
Ciro 188.632
Av. Volume (3m) 508.615
Piy. Değ 283,68M
Beta 1,18
Fiyat /Gelir Oranı 11,49
Temettü 0,15 (0,99%)
Gelir 420,77M
Hisse B. Kar 1,37
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 66,42%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
MRT MRT
MRT MRT

SELAM  ... (Devamını Oku)

19 saat önce· Cevap
Carol demiral
Carol demiral

İnvesting Bilançonun yarın geleceğini söylüyor ,kesin midir ?  ... (Devamını Oku)

24.05.2020 09:26 GMT· Cevap
Davut Adıbelli
Davut Adıbelli

Bilançosu geciken bir şirketin haberi şu şekilde :Şirketimizin henüz kamuya ilan edilmeyen 31.12.2019 tarihli mali tablolarına ilişkin çalışmalar devam etmekte olup, COVİD19 süreci ve ilgili personelin işten ayrılmış olması sebebiyle aksamalar yaşanmaktadır. Ayrıca kamu kurumlarından alınması gereken bir takım bilgi ve belgelere ilişkin temin zorlukları hasıl olduğundan süreç henüz tamamlanamamıştır. Konuya ilişkin yeniden açıklama yapılacaktır.Şirketimizin henüz kamuya ilan edilmeyen 31.12.2019 tarihli mali tablolarına ilişkin çalışmalar devam etmekte olup, COVİD19 süreci ve ilgili personelin işten ayrılmış olması sebebiyle aksamalar yaşam..Bizimkinin de sebebi anlaşıldı  ... (Devamını Oku)

23.05.2020 23:14 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (6969)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.