Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Happiness Biotech Group Ltd (HAPP)

Happiness Biotech Group Ltd (HAPP)

NASDAQ
2,81 +0,02 +0,72%
02/07 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 2,78 / 2,81
Gün Aralığı 2,76 - 2,85
52 Hafta 2,44 - 6,1
Ö. Kapanış 2,79
Açılış 2,78
Ciro 232.909
Av. Volume (3m) 537.603
Piy. Değ 70,25M
Beta N/A
Fiyat /Gelir Oranı 3,39
Temettü N/A (N/A)
Gelir 31,36M
Hisse B. Kar 0,83
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim N/A
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ayhan Çakar
Ayhan Çakar

Biyoteknoloji Group Limited (Nasdaq: HAPP), Çin merkezli yenilikçi bir nutrasötik ve diyet takviyeleri üreticisi, bugün Şirket'in Fuzhou Üniversitesi ile birlikte , Covid-19 Test Kitlerini geliştirmede bir atılım gerçekleştirdi.Şu anda, ana Covid-19 saptama yöntemi nükleik asit saptamasıdır. Ortalama algılama 5-6 saat sürerken, yanlış algılama oranı yüksek ve maliyeti yüksektir. Son iki ay içinde Şirket, Fuzhou Üniversitesi Biyoloji ve Mühendislik Okulu ile ortaklaşa kurduğu biyokimyasal laboratuarı ile Covid-19 için daha verimli ve uygun fiyatlı bir test kiti geliştirmeye kendini adamıştır .Şirket bir atılım yaptı ve antikor tespit yöntemini benimseyerek koloidal altın test kitini başarıyla geliştirdi. Kolloidal altın test kitleri yenilikçi olarak, algılama duyarlılığını büyük ölçüde artıran IgM / IgG testleri ile birlikte çoklu hedef testleri kullanır. Klinik hastalarda IgM antikorunun tespit oranı% 70'in üzerind  ... (Devamını Oku)

15.05.2020 10:52 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (1)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.