Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Rich Capital Holdings Ltd (RICH)

Rich Capital Holdings Ltd (RICH)

Singapur
0,003 +0,00 +0,00%
21/06 - Geciken Veriler. Döviz SGD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,002 / 0,003
Gün Aralığı 0,001 - 0,003
52 Hafta 0,001 - 0,01
Ö. Kapanış 0,001
Açılış 0,001
Ciro N/A
Av. Volume (3m) 859.515
Piy. Değ 22,03M
Beta 1,3
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü N/A (N/A)
Gelir N/A
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim - 62,5%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
YTD Haaa
YTD Haaa

Ortalaması 0,003 Altına düşerse al  ... (Devamını Oku)

08.08.2018 09:07 GMT· Cevap
YTD Haaa
YTD Haaa

Ortalaması 0.006 Altına düşerse alabilirsiniz  ... (Devamını Oku)

08.08.2018 08:13 GMT· Cevap
YTD Haaa
YTD Haaa

ciddimi bu hisse yaa  ... (Devamını Oku)

06.08.2018 11:32 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (3)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+