Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Jumei International Holding Ltd (JMEI)

Jumei International Holding Ltd (JMEI)

NYSE
19,93 0,00 0,00%
14/04 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 19,91 - 19,95
52 Hafta 15,32 - 25,3
Ö. Kapanış 19,94
Açılış 19,91
Ciro N/A
Av. Volume (3m) 146.143
Piy. Değ 227,61M
Beta 0,95
Fiyat /Gelir Oranı 4,39
Temettü N/A (N/A)
Gelir N/A
Hisse B. Kar 4,55
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim - 17,3%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Orhan DEMİR
Orhan DEMİR

investing de hatta diğer siteler dede aynı ,bilanço kalemleri çin parası ile yazılı.sadece piyasa fiyatı dolar cinsinden.bosuna başka ülkelerin hissesi ile uğraşmayın.hindistan, Meksika, Brezilya vb.kaynakli hisselerde böyle.yani jumei de 3,6 milyar dolar ozsermaye yok.bu rakam 7 cin parasına bölünürse yaklaşık 500 milyon dolarlık ozsermaye çıkar.bu malın borsa değeri 200 milyon dolar.temettu vermeyen bir şirket için çok.bence  ... (Devamını Oku)

11.01.2020 17:41 GMT· Cevap
Orhan DEMİR
Orhan DEMİR

10 hisseyi bir hisseye düşürdüler. dertleri ney acaba  ... (Devamını Oku)

10.01.2020 14:27 GMT· Cevap
Orhan DEMİR
Orhan DEMİR

hisse tüm ortalamalarin altına yatırılarak tecavüze uğruyor.hisse fiyatı gerçeklikten koptu.sacmaliyor artık.demek Amerika da daha okkalı soyuluyor küçük yatırımcı.ipnelik her yerde  ... (Devamını Oku)

06.12.2019 20:03 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (6)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.