Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Koç Holding A.Ş. (KCHOL)

Koç Holding A.Ş. (KCHOL)

İstanbul
20,14 +0,19 +0,95%
06/12 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 19,84 - 20,26
52 Hafta 13,55 - 21,14
Ö. Kapanış 19,95
Açılış 20,1
Ciro 2.637.437
Av. Volume (3m) 4.126.547
Piy. Değ 51,07B
Beta 1,08
Fiyat /Gelir Oranı 10,23
Temettü 0,4 (1,72%)
Gelir 153,95B
Hisse B. Kar 1,97
Sonraki Kazanç Tarihi 12.02.2020
1 Yıllık Değişim 33,38%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Uğur Demir
Uğur Demir

Borsacı Tahsin Andaç artık Télegramda paylaşıma başladı. Télegramda Tahsin Andaç diye aratın takip edin. Dediği çok hisse yüzde 100 e yakın kazandırdı. Télegramı olmayan kursun takip edin farkını görün  ... (Devamını Oku)

53 dakika önce· Cevap
TAVAN ANALİZİ
TAVAN ANALİZİ

Gsd Marin Filo gemilerinde yeni alımlar olacak, yeni Gemiler filoya eklenecek. GSDDE hisselerinde yükseliş başladı, yıl sonu hedefi 5.00 tl, pazartesinin tavan hissesi fırsatı kacirmayin.TAVAN ANALİZİ artık te le gramda.TAVAN ANALİZİ olarak aratıp eklemeyi unutmayın  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Ömer Kasım
Ömer Kasım

bu hafta martı otel hissesi yükselişe geçecek, bakın maalt üçe katladı diğer turizm otel hisseleri gitti hep primlendi. Martı bu hafta 1,60 hedefi var yıl sonuna kadar 2 tl yi geçecektir. bankalarla anlaşma haberi gelecek bu hafta, maaltı kaçıran martıyı kaçırmasın  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (2699)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+