Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Kroger Company (KR)

Kroger Company (KR)

NYSE
32,62 +0,56 +1,75%
29/05 - Kapanış. Döviz USD
Kapanış Sonrası 32,56 -0,06 -0,18% 2:20:52 - Gerçek zamanlı Veriler
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 31,62 - 32,71
52 Hafta 20,7 - 36,81
Ö. Kapanış 32,06
Açılış 32,17
Ciro 16.545.626
Av. Volume (3m) 13.595.659
Piy. Değ 25,65B
Beta 0,38
Fiyat /Gelir Oranı 15,99
Temettü 0,64 (2,00%)
Gelir 122,29B
Hisse B. Kar 2,04
Sonraki Kazanç Tarihi 18.06.2020
1 Yıllık Değişim 43,2%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
TAVAN ANALİZİ
TAVAN ANALİZİ

DÜN VE BUGÜN DEDİĞİM (OYAYO) %+30 Prim Yaptı   Kaçırdıysan Üzülme ŞİMDİDE  (PSDTC) Pergamon Status DIŞ Ticaret A.Ş. Satılıyor Alacak Olan Firma Kendi Sektöründe Öncü (TGSAS) TGS Dış Tic. A.Ş Almak İçin Sona Geldiklerini Belirttiler PSDTC HİSSESİNDE Hareketlilik Başladı BUGÜNÜN T A V A N Hissesi (PSDTC) Ta v an Fiyatı 9,020 İle T a v  a n Olacak ACELE EDİN FIRSAT BU FIRSAT SAKIN KAÇIRMAYIN  (T A V A N ANALİZ)  ... (Devamını Oku)

03.03.2020 12:40 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (1)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.