Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Mazhar Zorlu Holding A.Ş. (MZHLD)

Mazhar Zorlu Holding A.Ş. (MZHLD)

İstanbul
15,480 +0,380 +2,52%
12:55:00 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 15,48 - 15,48
52 Hafta 3,45 - 19,5
Ö. Kapanış 15,1
Açılış 15,48
Ciro 7.219
Av. Volume (3m) 22.963
Piy. Değ 167,74M
Beta 0,61
Fiyat /Gelir Oranı 8,51
Temettü N/A (N/A)
Gelir 197,86M
Hisse B. Kar 1,77
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 320,61%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Giray Erbulak
Giray Erbulak

telgrąma ve twįttĕr Bilge finans yaz çıkar tąkįp edi nn dogru hisseler icin hizli trade yapiliyor iyi kötü harclığınız cıkar  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Umit Corekci
Umit Corekci

aser abi sayesinde maaşımı aldım hep kazandım güzel trade veriyor hisseleri Azer Borsa yaz tele gram a ordan ka tılın  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Barış Acar
Barış Acar

Senin gibi holdingide hisseninde taaaa amq ...  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (2001)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+