Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Mazhar Zorlu Holding AS (MZHLD)

Mazhar Zorlu Holding AS (MZHLD)

İstanbul
5,050 +0,840 +19,95%
19/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 5 - 5,05
52 Hafta 3,4 - 6,9
Ö. Kapanış 4,21
Açılış 5
Ciro 15.992
Av. Volume (3m) 15.537
Piy. Değ 54,72M
Beta 0,31
Fiyat /Gelir Oranı 2,52
Temettü N/A (N/A)
Gelir 213,15M
Hisse B. Kar 2
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 3,27%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
murat hancı
murat hancı

borsada kazanmak istiyorsaniz Twiterda BORSA BENİM İŞİMM VAR. hergün primlenecek ve tavan hisseleri söylüyor.mutlaka takip edin.  ... (Devamını Oku)

12 saat önce· Cevap
volkan sayar
volkan sayar

borsada kazanmak istiyorsaniz Twiterda BORSA BENİM İŞİMM VAR. hergün primlenecek ve tavan hisseleri söylüyor.mutlaka takip edin.  ... (Devamını Oku)

19.07.2019 23:29 GMT· Cevap
hamdi sayar
hamdi sayar

bugün twiterda IDGYO hissesini tavana götüren BORSA BENİM İŞİMM takip edin arkadaslar.hergun böyle hisse söylüyor  ... (Devamını Oku)

19.07.2019 16:53 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (472)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+