Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Mtu Aero Engines Holding AG (MTXGn)

Mtu Aero Engines Holding AG (MTXGn)

Xetra
178,45 +9,60 +5,69%
05/06 - Kapanış. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 177,20 / 177,40
Gün Aralığı 170,9 - 179,3
52 Hafta 97,76 - 289,3
Ö. Kapanış 168,85
Açılış 173,55
Ciro 1.013.806
Av. Volume (3m) 687.046
Piy. Değ 9,47B
Beta 1,26
Fiyat /Gelir Oranı 21,11
Temettü 3,40 (2,01%)
Gelir 5,79B
Hisse B. Kar 8,45
Sonraki Kazanç Tarihi 30.07.2020
1 Yıllık Değişim - 9,83%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Mahmut Çiçek
Mahmut Çiçek

Bütün portföyümü buna aktarmayı düşünüyorum  ... (Devamını Oku)

25.05.2020 12:36 GMT· Cevap
Burak Cankat
Burak Cankat

Uzun vade pozisyonumu alalı çok oldu. Beklemedeyiz bakalım   ... (Devamını Oku)

25.05.2020 08:40 GMT· Cevap
Recep Öztürk
Recep Öztürk

Aklı olan şimdiden tüm parasını yatırır alır :) Corona vurdu coronaaa bu corona gidince tavan yapacak hisse fiyatı...  ... (Devamını Oku)

18.05.2020 15:36 GMT· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (4)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.