Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turkiye Petrol Rafinerileri AS (TUPRS)

Turkiye Petrol Rafinerileri AS (TUPRS)

İstanbul
126,00 +0,30 +0,24%
17/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 124,1 - 127
52 Hafta 88,87 - 139,38
Ö. Kapanış 125,7
Açılış 126,1
Ciro 846.170
Av. Volume (3m) 1.137.527
Piy. Değ 31,55B
Beta 0,51
Fiyat /Gelir Oranı 10,66
Temettü 15,15 (12,05%)
Gelir 95,84B
Hisse B. Kar 11,82
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 38,57%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
adem güçlükaya
adem güçlükaya

borsada kazanmak istiyorsaniz Twiterda BORSA BENİM İŞİMM VAR. hergün primlenecek ve tavan hisseler söylüyor.mutlaka takip edin derim.  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Kamil KOÇ
Kamil KOÇ

Sana bir önerim var ''EMİNE BORSACI BOZTUNA ''  takip et, çok hissede ve borsanın gidişatına dair isabetli analizleri var, twterda,Facde,ingrstamda @  ''EMİNE BORSACI BOZTUNA'' diye arat takibe al, twiterda Facde,ingrstamda  takip eden çok faydasını görür,ben şahsen görüyorum..Bistin En sağlam analizi onda,Kazancın anahtarı Emine Borsacı Boztuna  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Hisse Analiz
Hisse Analiz

Bantaş Ambalaj (BNTAS) yabancı ortaklık görüşmeleri başlıyor. Bugün gelen kap haberine göre yabancı ortaklık için kurula yetki verildi. Öz sermaye ederi ile hisse başı fiyatı 3 TL olan BNTAS dünü 1,54 ile kapattı. BNTAS bugün 1,84 ile tavan olacak.  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (24967)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+