Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Uzertas Boya Sanayi Ticaret ve Yatirim AS (UZERB)

Uzertas Boya Sanayi Ticaret ve Yatirim AS (UZERB)

İstanbul
1,100 +0,050 +4,76%
16/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 1,05 - 1,15
52 Hafta 0,53 - 1,35
Ö. Kapanış 1,05
Açılış 1,15
Ciro 2.114
Av. Volume (3m) 2.556
Piy. Değ N/A
Beta N/A
Fiyat /Gelir Oranı N/A
Temettü N/A (N/A)
Gelir N/A
Hisse B. Kar N/A
Sonraki Kazanç Tarihi N/A
1 Yıllık Değişim 32,53%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Murat Beyzade
Murat Beyzade

KLGYO kiler gayrimenkul yatırım ortaklığı teknik açıdan tobo formasyonunu onayladı.Gerelin Tavan yaptığı formasyon KLGYO da oluşarak onay alındı açıp grafiğine bakabilirsiniz gerel aynı formasyonla tavan yapıp ertesi günde %15 gitmişdi. Aynı formasyon KLGYO da oluşarak onay aldı yarın sert yükseliş yaparak KLGYO nun TAVAN yapması bekleniyor.Yarının tavanı 2.26 dır....yatırım tavsiyesi değildir.  ... (Devamını Oku)

04.07.2019 21:39 GMT· Cevap
sezgin karabulut
sezgin karabulut

VKFYO kap a haber gelecek  ... (Devamını Oku)

04.07.2019 14:13 GMT· Cevap
Japon Trader
Japon Trader

Arkadaşlar twiterda @japontrader aratın takibe alın. Size mal pazarlayanların kimliklerini açıklayacak. Elinizde zararda olan hisseyi görünce şaşıracaksınız bunlar mı yaptı diye.  ... (Devamını Oku)

27.06.2019 14:20 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (109)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+