Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turkiye Vakiflar Bankasi TAO (VAKBN)

Turkiye Vakiflar Bankasi TAO (VAKBN)

İstanbul
4,760 +0,100 +2,15%
17/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 4,61 - 4,77
52 Hafta 2,98 - 5,69
Ö. Kapanış 4,66
Açılış 4,69
Ciro 58.788.314
Av. Volume (3m) 44.919.136
Piy. Değ 11,9B
Beta 1,49
Fiyat /Gelir Oranı 2,77
Temettü 0,05 (1,07%)
Gelir 26,72B
Hisse B. Kar 1,68
Sonraki Kazanç Tarihi 12.08.2019
1 Yıllık Değişim 19,79%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yiğit Yılmaz
Yiğit Yılmaz

Arkadaşlar borsa da para kazanmak zor iş ,Doğru adresle kazanmak kolay Twiterda ve insstagramda,   BORSA  HEDEF PUSULA  Var. Hergün primlenecek ve tavan hisseleri söylüyor. mutlaka takip edin derim...Twterda ve insstagramda  BORSA HEDEF PUSULA Kazandıran Tek Adres, Alıcılarınızı  Bu Adrese  Çevirin!!  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
ufuk biçer
ufuk biçer

borsada kazanmak istiyorsaniz Twiterda BORSA BENİM İŞİMM VAR. hergün primlenecek ve tavan hisseler söylüyor.mutlaka takip edin derim.  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
hasan uygun
hasan uygun

#IDGYO hissesi açıklayacağı yüksek bilanço ve projeyle bu haftanın tavan hissesi olacak hedef 4 tl  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (18500)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+