Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Turkiye Vakiflar Bankasi TAO (VAKBN)

Turkiye Vakiflar Bankasi TAO (VAKBN)

İstanbul
5,090 +0,030 +0,59%
20/09 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 5 - 5,15
52 Hafta 3,21 - 5,69
Ö. Kapanış 5,06
Açılış 5,07
Ciro 40.129.255
Av. Volume (3m) 53.369.039
Piy. Değ 12,73B
Beta 1,52
Fiyat /Gelir Oranı 3,55
Temettü N/A (0,98%)
Gelir 27,35B
Hisse B. Kar 1,43
Sonraki Kazanç Tarihi 11.11.2019
1 Yıllık Değişim 54,24%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Halil BAYAR
Halil BAYAR

Eski ünlü Futbolcu Borsa Mucidi  Tüm yorumlarıyla ÇEKİRGE ANALİZ'de   ÇEKİRGE Kazandırıyor şıkır şıkır oynatıyor takip et, çok hissede ve borsanın gidişatına dair muhtiş isabetli analizleri var, twiterda kişileri seç,büyük harflelerle   ÇEKİRGE ANALİZ   diye arat takibe al, twiterda   takip eden çok faydasını görür,ben şahsen görüyorum.Unlü eski futbolcu  borsacı ÇEKİRGE ANALİZLE  Kazanca Sıçratıyor  ... (Devamını Oku)

11 saat önce· Cevap
Ertan Samet
Ertan Samet

Bırak bunları,Rekor kazanç sağlıyacak  hisseler  Twiter'da  BORSA MAYA ANALİZ'de..BORSA MAYA ANALİZ Takip et ben takip edip  kazanıyorum sende kazan  Twter'da BORSA MAYA ANALİZ diye arat takibe al  ... (Devamını Oku)

15 saat önce· Cevap
Ertan Samet
Ertan Samet

Bırak bunları,Rekor kazanç sağlıyacak  hisseler  Twiter'da  BORSA MAYA ANALİZ'de..BORSA MAYA ANALİZ Takip et ben takip edip  kazanıyorum sende kazan  Twter'da BORSA MAYA ANALİZ diye arat takibe al  ... (Devamını Oku)

15 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (20937)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+