Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. (VAKBN)

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. (VAKBN)

İstanbul
6,860 +0,110 +1,63%
18:08:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,000 / 0,000
Gün Aralığı 6,68 - 6,89
52 Hafta 3,37 - 6,89
Ö. Kapanış 6,75
Açılış 6,69
Ciro 32.663.290
Av. Volume (3m) 30.188.968
Piy. Değ 17,15B
Beta 1,56
Fiyat /Gelir Oranı 5,12
Temettü N/A (0,74%)
Gelir 28,25B
Hisse B. Kar 1,32
Sonraki Kazanç Tarihi 15.02.2020
1 Yıllık Değişim 56,61%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Nuri Çetin
Nuri Çetin

Viopa göre sabah 6,90 min gaplı acacagız. Yarın halkbanktan kacanları da hesaba katarsak 7 tl hayırlı olsun diyebiliriz :))))) akıo maşallah akıo.  ... (Devamını Oku)

13 dakika önce· Cevap
TAVAN ANALİZİ
TAVAN ANALİZİ

ANELE yarın tavan olacak (Anel Elektrik) başvurusu sonuçlandı pay alım teklifi açıkladı. ANELE hissesinde sert yükseliş olacak. ANELE yarının TAVANI 4,05  ... (Devamını Oku)

23 dakika önce· Cevap
ADNAN OKTAR
ADNAN OKTAR

bu kağıtta kaybettiğiniz de kazandiginizda ha ram para bilin istedin faiz yiyen bir kurum çünkü  ... (Devamını Oku)

31 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (25200)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+