Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD Hazine Bonosu Dolar B Tipi (USDTRf)

ABD Hazine Bonosu Dolar B Tipi (USDTRf)

İstanbul
544,10 -4,70 -0,86%
19/07 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 542,4 - 548,9
52 Hafta 443,8 - 740
Ö. Kapanış 548,8
Açılış 548,9
Ciro 29.228
Av. Volume (3m) 24.457
Varlık Sınıfı Tahvil
1 Yıllık Değişim 16,53%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
MuratOsmanlı
MuratOsmanlı

Doların % 1 yukarı ya da aşağı yönlü hareket ettiği bir günde bu hissede aynı zamanlı tepkileri veriyor mu acaba...  ... (Devamını Oku)

20.06.2019 14:10 GMT· 2 · Cevap
MuratOsmanlı
MuratOsmanlı

Arkadaşlar merhaba;. Gün içi alım satımlarda bu enstrüman dolara göre daha avantajlı olabilir mi ne dersiniz... makas aralığı bir avantaj gibi görünüyor.?.  ... (Devamını Oku)

20.06.2019 14:08 GMT· 1 · Cevap
aykut kiraz
aykut kiraz

bu daha avantajlı hemde ucuz gibi bir sey oluyor  ... (Devamını Oku)

19.06.2019 11:04 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (40)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+