Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
İş Yatırım ISE 30 (ISY30f)

İş Yatırım ISE 30 (ISY30f)

33,78 -0,06 -0,18%
17:57:00 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00 / 0,00
Gün Aralığı 33,74 - 34,46
52 Hafta 28,99 - 39,4
Ö. Kapanış 33,84
Açılış 34,3
Ciro 5.014
Av. Volume (3m) 4.140
Varlık Sınıfı Hisse senedi
1 Yıllık Değişim 4,9%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Selma BULUT
Selma BULUT

ISY30 mahvettiydin beni! milletin hisse önerisini boşverin. BOĞA DEDEKTÖRÜ uygulaması kullanın! Site adresi www.hisse.biz Yükseliş trendine giren hisseleri yakalayıp listeliyor valla 3 aydır ISY30 çıkmasını bekliyorum zarar 13.000 tl olmuştu. Bu sistemle kurtuldum Allah sizide kurtarsın ben robot değilim haberiniz olsun..  ... (Devamını Oku)

29.05.2019 04:37 GMT· Cevap
Kubilay ÖZTÜRK
Kubilay ÖZTÜRK

Arkadaşlar televizyonda reklamlarını gördüm www.hisse.biz sitesinde BOĞA DEDEKTÖRÜ uygulaması çıkış yapan hisseleri yakalıyor. Yükseliş trendine giren hisseleri yakalayan sistem bu zor günleri avantaja çevirir. ISY30 beni uzun süre yıprattı zarardaydım. Bu sistemden ben çok memnunum sizde zarardan kurtulursunuz inşallah!  ... (Devamını Oku)

23.05.2019 08:55 GMT· Cevap
Tom Krz
Tom Krz

hep derim yeğen, iktisatta kural bellidir. elini cebine attığında para yerine zkini tutuyorsan fakirsin...  ... (Devamını Oku)

13.05.2019 22:35 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (15)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+