Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Dow Jones Istanbul 20 A Tipi (DJISTf)

Dow Jones Istanbul 20 A Tipi (DJISTf)

36,96 -0,01 -0,03%
10:10:00 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 36,97 / 37,03
Gün Aralığı 36,95 - 36,96
52 Hafta 24,87 - 39,73
Ö. Kapanış 36,97
Açılış 36,95
Ciro 2.999
Av. Volume (3m) 114.650
Varlık Sınıfı Hisse senedi
1 Yıllık Değişim - 4%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

www.ekobulten.com Beyler girin tüm hisseler için Grafik, Teknik Öneri, Kademeler, ve şirket bilgileri bölümünden de en son en zaman sermaye artırımı olmuş, şirketin ortakları kim hepsini görebiliyorsunuz şiddetle tavsiye ediyoruz www.ekobulten.com SİTE SÜREKLİ GÜNCEL VE TAMAMEN ÜCRETSİZ...  ... (Devamını Oku)

08.02.2019 14:18 GMT· Cevap
Berke USLU
Berke USLU

Bugün bu ETF'yi alacaktım ama banka hesabı bloke etmiş. Neden bilmiyorum.  ... (Devamını Oku)

07.02.2019 08:59 GMT· Cevap
Berke USLU
Berke USLU

Temettü veriyor mu bilgisi olan var mı ? Vermiyorsa aldığı temettüler nereye gidiyor  ... (Devamını Oku)

07.02.2019 07:39 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (7)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+