Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Dow Jones Istanbul 20 A Tipi (DJISTf)

Dow Jones Istanbul 20 A Tipi (DJISTf)

İstanbul
35,37 +0,31 +0,88%
12:51:00 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 35,37 / 35,44
Gün Aralığı 35,2 - 35,4
52 Hafta 29,83 - 38,33
Ö. Kapanış 35,06
Açılış 35,2
Ciro 374
Av. Volume (3m) 252.965
Varlık Sınıfı Hisse senedi
1 Yıllık Değişim 5,89%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
borsa mucidi
borsa mucidi

♦️ MSGYO bugunun tavan hissesi olacaktir. Avrupa devi olan büyük bir firma ile is anlasmasi sagladi. Bu haber ile yarının tavan hissesi MSGYO olacaktır.Şimdiden emirleri girebilirsiniz..  ... (Devamını Oku)

02.10.2019 07:23 GMT· Cevap
Emin Güven
Emin Güven

Yarın DOBUR tavan olacak bu hafta sert yükseliş ve tavan serileri başlıyor.#DOBUR# Ytd  ... (Devamını Oku)

25.08.2019 19:34 GMT· Cevap
cemre ceylan
cemre ceylan

DOBUR da pazartesi güzel bir yükseliş bekliyorum...YTD  ... (Devamını Oku)

25.08.2019 00:30 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (11)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+