Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BIST 30 Vadeli İşlemleri -

BIST 30 Vadeli İşlemleri -

İstanbul
120,275 0,000 0,00%
16/08 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 120,1 - 122,5
52 Hafta 106 - 136,35
Ö. Kapanış 120,275
Açılış 121,8
Son İşlem Günü 31/10/2017
Temel BIST 30
1 Yıllık Değişim 11,16%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Fatih BURÇAK
Fatih BURÇAK

DITAS Ünlü  Alman devi  Mercedese Satışı için görüşmeler olumlu sonuçlandı. DITAS  Orta vede 150  Uzun vede 300 olur  ... (Devamını Oku)

11.08.2019 09:42 GMT· Cevap
Fatih Dallı
Fatih Dallı

Sana bir önerim var,Ben  ''EMİNE BORSACI BOZTUNA ''  takip ediyorum, çok hissede ve borsanın gidişatına dair isabetli analizleri var, twterda,Facde,ingrstamda @  ''EMİNE BORSACI BOZTUNA'' diye arat takibe al, twiterda Facde,ingrstamda  takip eden çok faydasını görür,ben şahsen görüyorum.kaybetmeden kazanıyorum.Bistin En sağlam analizi onda,Kazancın anahtarı Emine Borsacı Boztuna  ... (Devamını Oku)

08.08.2019 01:34 GMT· Cevap
Mehmet KEVSER
Mehmet KEVSER

Twittırda Truva Analiz@ TRUVA ANALİZ adlı bir hesap var. Paylaştığı analizlerinin hepsi tutuyor. Mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.  ... (Devamını Oku)

03.08.2019 23:03 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (66)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+