Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BIST 30 Vadeli İşlemleri -

BIST 30 Vadeli İşlemleri -

İstanbul
121,475 0,000 0,00%
22/10 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 120,575 - 122,2
52 Hafta 106 - 136,35
Ö. Kapanış 121,475
Açılış 120,825
Son İşlem Günü 31/10/2017
Temel BIST 30
1 Yıllık Değişim 2,34%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Emrah ARDIÇ
Emrah ARDIÇ

Eski ünlü Futbolcu Borsa Mucidi  Tüm yorumlarıyla ÇEKİRGE ANALİZ'de   ÇEKİRGE Kazandırıyor şıkır şıkır oynatıyor takip et, çok hissede ve borsanın gidişatına dair muhtiş isabetli analizleri var, twterda kişileri seç,büyük harflelerle   ÇEKİRGE ANALİZ   diye arat takibe al, twiterda   takip eden çok faydasını görür,ben şahsen görüyorum.Unlü eski futbolcu  borsacı ÇEKİRGE ANALİZLE  Kazanca Sıçratıyor,Büyük harflerle ÇEKİRGE ANALİZ  Diye arat Takibe  AL  ... (Devamını Oku)

19.10.2019 23:39 GMT· Cevap
Bahtsız Mühendis
Bahtsız Mühendis

BURASI NEDEN BU KADAR GEÇ GELİYOR  ... (Devamını Oku)

27.09.2019 12:48 GMT· Cevap
TANSEL ÜZÜMCÜ
TANSEL ÜZÜMCÜ

DİKKAT: Borsa da para kazanmak istiyorsanız Twiterda Truva Analiz var . Hergün primlenecek ve tavan hisseleri söylüyor.kesinlikle takip edin derim. Truva  Analiz  Kazandırıyor  ... (Devamını Oku)

22.09.2019 10:03 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (66)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+