Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BIST 30 Vadeli İşlemleri -

BIST 30 Vadeli İşlemleri -

İstanbul
122,425 -2,200 -1,77%
18/10 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 121,875 - 124,9
52 Hafta 104,575 - 150,475
Ö. Kapanış 124,625
Açılış 124,4
Son İşlem Günü 31/10/2017
Temel BIST 30
1 Yıllık Değişim - 5,26%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hasan Celık
Hasan Celık

endeks yönü nası görüyorsuuunuz  ... (Devamını Oku)

04.04.2018 12:16 GMT· 1 · Cevap
Karanlık Oda
Karanlık Oda

2018 doluluk oranları çok iyi. Muhtemelen mayıs başında en karlı 1. Çeyrek bilançosu açıklanacak. Bunu bilmeyen yok. Bu saatten sonra olumsuz bir özel durum oluşmadıkça bu hissenin geri seyretmesi mümkün değil. 3. Havalimanı kadar 2 ileri 1 geri yükselmeye devam edecektir.  ... (Devamını Oku)

22.03.2018 08:07 GMT· 1 · Cevap
Özcan Bay
Özcan Bay

Merabalar bol kazançlar doge usd nasıl alabilirim yardımcı olurmusunuz  ... (Devamını Oku)

17.12.2017 09:07 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (37)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+