Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
CAC 40 (FCHI)

CAC 40 (FCHI)

Paris
5.571,71 -42,67 -0,76%
18:35:30 - Kapanış. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 5.567,85 - 5.621,21
52 Hafta 4.555,99 - 5.629,79
Ö. Kapanış 5.614,38
Açılış 5.602,25
Ciro N/A
Av. Volume (3m) 82.526.841
# Bileşenler 40
1 Yıllık Değişim 3,79%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Nazo Camoglu
Nazo Camoglu

ne oldu ekranmi dondo fiyat degismiyo  ... (Devamını Oku)

12.07.2019 18:10 GMT· Cevap
PRKME KULİS HABER
PRKME KULİS HABER

PRKME bugün önemli bir borsa sitesinde duyurduğu enerji sektörüne Avrupa'dan 250 milyon avro yatırım haberinde PRKME yi de belirttiler. Teknik olarak PRKME yükselen trende girmiş ve onay almış durumda. Kulislerde dolaşan bilgiye göre şirketin büyük bir ihale aldığı ve bunun her an açıklanabileceği yönğnde. Gğnü 2.35 Tl. seviyesinden kapanışla bitiren PRKME yarının mutlak favorisi. Beklenen kap haberinin gün içerisinde düşmesi halinde tavan kapatması bekleniyor. Sayfamdaki yorum yatırım tavsiyesi değildir. Reklam değildir. Yatırım yapacağınız zaman aracı kurumunuza danışın.   ... (Devamını Oku)

19.06.2019 21:37 GMT· Cevap
Hilesiz Piyasa
Hilesiz Piyasa

Arkadaşlar, TFX TARGET'in makas hilesine gereken tepkiyi gösterelim. Kendi döviz satışını bile piyasa fiyatının çok Altında tutarak satış yaptığımızda bizi çok zarara uğratmakta ve karımızı gasp etmektedir. Satışı engelleyip bizi bu şekilde kar zamanı sattırmayıp alıma zorlaması ve sonrasında bizi terste bırakması tam bir hiledir. Makası 150 gibi gösterip reelde 500 makas uygulaması tam bir sahtekarlıktır. Eskiden bunu sadece cuma günleri yapardı, şimdi hafta içi her gün yapıyor, cuma günleri ise daha da abartıp işin cılkını çıkarıyor. Fiyat yükselince sistemi dondurması, kafasına göre makas açması, emirleri kafasına göre işleme alması da apayrı bir hile zaten. Birçoğunun bu hilenin farkında bile olmaması apayrı bir mesele iken bazılarının da bana ne, demesi apayrı bir ülke gerçeği. Bu milletin düşünebileni kendini aldatanı sevmez ve gereken dersi tokat gibi yapıştırır. Bu tepki bir kişi ile olmaz. Gereken tepkiyi verelim, kendilerini düzeltsinler...  ... (Devamını Oku)

28.04.2019 07:42 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (26)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+