Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
DAX (GDAXI)

DAX (GDAXI)

RT-CFD
12.203,46 -60,40 -0,49%
17/08 - Kapanış. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 12.184,27 - 12.290,05
52 Hafta 10.174,92 - 12.951,54
Ö. Kapanış 12.203,46
Açılış 12.239
Hacim (Ortalama) 76.445.023 (98.096.300)
# Bileşenler 30
1-Yıllık Kazanç 14,87%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
cem abat
cem abat

Çok güzel düştü Ve daha fazlası düşüş için herkes umutlu. Tamda bunca umut ve pozisyon varken sabaha yine ters köşe olma kaygısı başladı. Tuzak içinde tuzak kurmayı iyi biliyorlar. Çümkü onlar hep kazanan taraf. Olan yine teknik bilmeyen, marjını korumayan hırslılara olacak. Hepinize bol kazançlar.   ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Trade Follower
Trade Follower

Hold buy sell ve trading art. Ikinizi de cani gonulden kutluyorum ve tesekkur ediyorum. Uzun suredir bu forumlari izliyorum. Ilk defa bu kadar bilincli yorumlar okudum. Tekrar tesekkur ederim  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 1 · Cevap
Ümit Soyudal
Ümit Soyudal

Guzelll dahada düşsün...  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (19655)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+