Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
DAX (GDAXI)

DAX (GDAXI)

RT-CFD
11.553,83 -35,38 -0,31%
19/10 - Kapanış. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 11.498,69 - 11.617,28
52 Hafta 11.459,08 - 13.596,89
Ö. Kapanış 11.553,83
Açılış 11.595,41
Ciro 132.725.633
Av. Volume (3m) 99.299.764
# Bileşenler 30
1 Yıllık Değişim - 11,15%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
ADSIZ
ADSIZ

iyi geceler...  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
ilkay trkli
ilkay trkli

iki akşam önce tartıştığım ve asılsızca suçlayan kişi brentte millete gelin facbkta yardımcı olurum deyip çıktı bu ucuz numaralara kanmayın kimsenin aklınızla alay etmenize izin vermeyin nacizane tavsiyemdir herkese saygılar  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 4 · Cevap
Kartal Bey
Kartal Bey

köyün birinde semiz bir inek değerli bir su küpüne kafasını sokar ama çıkaramaz. Köylüler ne inekten ne de küpten vazgeçemez. köyün üstadına bilenine analizci pirine meseleyi anlatırlar. Usta analizci üstad pir ineği kesin der. Ama ineğin kesilmiş kafası küpten çıkmaz. Bu sefer usta analizci der ki, küpü kırın!  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (34213)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+