Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
DAX (GDAXI)

DAX (GDAXI)

RT-CFD
11.562,74 +150,07 +1,31%
16/08 - Kapanış. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 11.447,34 - 11.578,84
52 Hafta 10.279,2 - 12.656,05
Ö. Kapanış 11.562,74
Açılış 11.448,65
Ciro 114.055.556
Av. Volume (3m) 92.969.916
# Bileşenler 30
1 Yıllık Değişim - 5,51%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Akin Akin
Akin Akin

Sellci camia bakiniz 11580 i muhtemel gap ile acilisla kirip 11837 i kapisini calacak sahsi fikrimdir ytd !!! Sell ci kardesler dislike icin kosun hemen lakin hayatlar ve gercekler ye te de  ... (Devamını Oku)

7 dakika önce· Cevap
Ozlem Elif Nida Erkoc
Ozlem Elif Nida Erkoc

Doris dorisso tele gram a gel fxaksu yaz fx ciler orda :)  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Ozlem Elif Nida Erkoc
Ozlem Elif Nida Erkoc

Yüksel abiii sen nerdesin neden gittinnnn bırak varantı araştır fx yap abiii şu kurtlu bulgur pilavınada yüz vermişsin çok şaşırdım :)))))) sana yakıştıramadım :))))) fxciler yok varantcılar ele geçirmiş forumu çünki biz başka yerdeyiz en azından yorumlarımız silinmiyor :)))  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (64877)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+