Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
DAX (GDAXI)

DAX (GDAXI)

RT-CFD
12.684,00 -110,00 -0,86%
16:55:55 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 12.675,75 - 12.790
52 Hafta 9.214,1 - 12.951,54
Ö. Kapanış 12.794
Açılış 12.756
Hacim (Ortalama) 49.566.106 (98.096.300)
# Bileşenler 30
1-Yıllık Kazanç 27,04%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
LAZ ZİYA
LAZ ZİYA

Dolar yükselmediği sürece daxtaki düşüşler inandırıcı değil :). Bizim türk lirasındaki spek çakalın önde gideni   ... (Devamını Oku)

2 dakika önce· Cevap
HARBİ DAX cı
HARBİ DAX cı

12680 ne destekmiş arakdas kıramayacak herhalde dönerse varya 12 950 olur bu sefer kanal tepesi anlarız adamlar kanala oynadığını kesin inşallah kanalı oynamazlar adamlar :) herkesin gördüğü bu durumu tam tersini yapmalı alım yapanlar vardır kesin burda hangi taraf cok ise alıcı yada satıcı oraya gömerler :)  ... (Devamını Oku)

2 dakika önce· Cevap
semih xx
semih xx

12675buy stoplos 12600 long devam edıyor benım ıcın 13bın hala gundemde :)  ... (Devamını Oku)

9 dakika önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (18990)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+