Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
DAX (GDAXI)

DAX (GDAXI)

RT-CFD
13.575,50 +111,81 +0,83%
13:07:38 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz EUR
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 13.564 - 13.598,5
52 Hafta 11.479,78 - 13.525,56
Ö. Kapanış 13.463,69
Açılış 13.584,5
Hacim (Ortalama) 25.043.510 (94.632.080)
# Bileşenler 30
1-Yıllık Kazanç 15,77%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
kemal aslan
kemal aslan

harbi hocam buralada takıldı ne diyorsunuz .  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Moonstarfx Mehmet
Moonstarfx Mehmet

Ve sell bombası Artık elimde ya yeri geldiğinde bırakır iyi bir kar alıp çıkarım. Yada 13800 gelir elimde patlatırım. Ytd.   ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 2 · Cevap
HAKAN ERASLAN
HAKAN ERASLAN

13.570  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (23079)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+