Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Investing.com Bitcoin Endeksi (BTC/USD)

Investing.com Bitcoin Endeksi (BTC/USD)

Investing.com
10.579,8 -126,6 -1,20%
23:16:00 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 10.462,7 - 10.913,7
52 Hafta 3.869,5 - 12.444,1
Ö. Kapanış 10.706,3
Açılış 10.706,3
Ciro 87.522
Av. Volume (3m) N/A
# Bileşenler -
1 Yıllık Değişim 30,13%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
yakup oz
yakup oz

kazım semaveri yak oğlum sabahlayacağız  ... (Devamını Oku)

3 dakika önce· Cevap
Emre Gökmen
Emre Gökmen

Korktugum sey olursa (forumdakilerin cogu adına elbette) sabah 4 5 gibi ciddi karısacak ortalık. 10500 yatay destegi direniyor ama yukarı da tam atamıyor su an piyasa korku endeksinde köklemis durumda. İnsallah 10700 ustune tekrar atarsa zarardakiler biraz toplar. Ben down icin 10360 a short actım ama gelmese de dert degil. Millet patlamasın yeter. Bol kazanclar.  ... (Devamını Oku)

6 dakika önce· Cevap
murat korkmaz
murat korkmaz

emre gökmen kardeşim crv ile aran nasıl baktınmı hiç dibi gördü oda alınırmı sence  ... (Devamını Oku)

6 dakika önce· 7 · Cevap
Tüm yorumları göster (80296)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.

';