Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BIST 30 (XU030)

BIST 30 (XU030)

İstanbul
119.259,81 -1.310,57 -1,09%
16/08 - Kapanış. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 119.259,81 - 121.823,88
52 Hafta 104.323,87 - 133.621,28
Ö. Kapanış 120.570,38
Açılış 121.381,52
Ciro 769.645.171
Av. Volume (3m) 849.026.867
# Bileşenler 30
1 Yıllık Değişim 11,07%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
İlyas Yılmaz
İlyas Yılmaz

borsayı eşekler kovalayacak dikmeye haberiniz olsun  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
gökhan sevinç
gökhan sevinç

Bu bist düşüyor valla spek oyunlarına kurban gitmenek adına endeks kağıtları alın bist 30 ama dibi bekleyin 1 eylül gibi 85 den alına başkayın aselsan petkim thy ve vakıf   ... (Devamını Oku)

19 saat önce· Cevap
Pazartesinin Tavan Hissesi
Pazartesinin Tavan Hissesi

Tire (Mondi Tire Kutsan) üretime ara verilen fabrikası yenide faaliyete geçiyor. Kredi yapılandırma anlaşması onaylanan hissede pazartesi kurul görüşmesi var ve Tire hissesinde 2 liraya kadar sert yükseliş bekliyoruz. Pazartesinin tavan olacak hissesi TİRE  ... (Devamını Oku)

21 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (1468)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+