Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BİST Turizm (XTRZM)

BİST Turizm (XTRZM)

İstanbul
14.847,93 -131,49 -0,88%
14:01:50 - Geciken Veriler. Döviz TRY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 14.704,39 - 14.990,13
52 Hafta 5.858,31 - 15.880,31
Ö. Kapanış 14.979,42
Açılış 14.990,13
Ciro 23.815.176
Av. Volume (3m) 62.340.725
# Bileşenler 5
1 Yıllık Değişim 112,02%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
cenk yosun
cenk yosun

Teleg ram; La Casa Trade zararda olanların yaralarını sarmaya, kârda olanların kârını katlamaya devam ediyor. Paylaştığı hisseler en az yüzde 10 primleriyor ve günlük elektrikler gidiyor :) uzman ekibiyle sende La Casa Trade i takip et SENDE KAZAN! Teleg ram: t.me lacasaTrade.   ... (Devamını Oku)

06.02.2020 20:57 GMT· Cevap
Uzman Borsacı
Uzman Borsacı

Krgyo Yarın sert yükseliş bekleniyor. Hissede her geçen gün yabancı alımı artıyor. Bilanço beklentisi ile yarın yüksek prim yapmasını bekliyorum. Ytd  ... (Devamını Oku)

05.02.2020 23:10 GMT· Cevap
Ali Rıza Yavuz
Ali Rıza Yavuz

Halk yatırımdan aldım Viking kağıt 65 hisse 3.90 ₺ idi işlemi yaptım aldım Maliyet 4.62 diyor kriz geçirdim evde aradım halk yatırımı işlem anında kağıt almışlardir o yüzden yüksek almissinizdir dediler   ... (Devamını Oku)

29.01.2020 17:08 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (7)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+