Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
NASDAQ Composite (IXIC)

NASDAQ Composite (IXIC)

NASDAQ
8.213,91 -8,89 -0,11%
21:44:00 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 8.192,71 - 8.230,67
52 Hafta 6.190,17 - 8.264,78
Ö. Kapanış 8.222,8
Açılış 8.224
Ciro 272.269.702
Av. Volume (3m) 561.991.267
# Bileşenler 2665
1 Yıllık Değişim 5,34%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
batak
batak

Umarım iyi bir hafta geçirirsiniz! Microsoft, Netflix ve GS kazanç raporları geliyor!  ... (Devamını Oku)

16.07.2019 07:17 GMT· Cevap
Hissemagduruydu
Hissemagduruydu

portfoyu yüksek arkadaşlar beni bulsun bir miktar karşılığı hisse söylüyorum alıp bekliyecek.İsteyen uzmagdur@g m a il.c o m adresinden sorabilir.  ... (Devamını Oku)

15.07.2019 12:13 GMT· Cevap
batak
batak

JPMorgan Chase & Co (NYSE:JPM), Goldman Sachs (NYSE:GS), Netflix (NASDAQ:NFLX), Microsoft (NASDAQ:MSFT) ve IBM (NYSE:IBM) gibi şirketlerin hepsi son çeyreksel gelir raporlarını bu hafta yayınlayacak (13:45-17:45).  ... (Devamını Oku)

14.07.2019 23:34 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (784)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+