Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Nasdaq 100 Vadeli İşlemleri - Dec 17

Nasdaq 100 Vadeli İşlemleri - Dec 17

RT-CFD
6.072,01 +7,26 +0,12%
06:58:06 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 6.064,12 - 6.077,63
52 Hafta 4.558,5 - 6.132,75
Ö. Kapanış 6.064,75
Açılış 6.064,88
Ay Dec 17
Son İşlem Günü 10/12/2017
Temel Nasdaq 100
1-Yıllık Kazanç 25,22%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
musa tufekci
musa tufekci

if it goes like this new baloon target 6150, 6200, 6400, 6700...hehehe:)))  ... (Devamını Oku)

18 saat önce· Cevap
musa tufekci
musa tufekci

it is just a tool to steal the money of derivates investors making short or long...seriously baloon...keep away  ... (Devamını Oku)

18 saat önce· Cevap
musa tufekci
musa tufekci

you can buy ge having real manufacturing places and assets etc..but with nasdaq you buy servers and clouds and software needing upgrdaes ..no real asset value...  ... (Devamını Oku)

18 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (29)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+