Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Shanghai Composite (SSEC)

Shanghai Composite (SSEC)

Şanghay
2.905,24 -9,58 -0,33%
10:59:00 - Kapanış. Döviz CNY
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 2.893,97 - 2.913,86
52 Hafta 2.440,91 - 3.288,45
Ö. Kapanış 2.914,82
Açılış 2.913,02
Ciro 129.766
Av. Volume (3m) 17.015.331.703
# Bileşenler 1239
1 Yıllık Değişim 10,81%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
fatih çoban
fatih çoban

01.11.2019 OTOKAR Kar açıklıcak... Mevcut karını Yüzde 70 artırıcak 1 Kasım’a kadar güzel çıkıs trendi yapıcak...  ... (Devamını Oku)

24.10.2019 10:50 GMT· Cevap
SEMA ÇELİK
SEMA ÇELİK

Telégramların kralı Sinek Vale arkadaşlar. Telégramda Sinek Vale aratıp takibe alın ne yazarsa uçuyor. Gözünle gördüklerine şaşırıp kalacaksın bak. Eskiler tanır Sinek Vale yi ne yazarsa tavan olurdu. Telégramda başlamış. Boş kişileri takip etmeyin. Katılın görün.  ... (Devamını Oku)

18.10.2019 21:24 GMT· Cevap
doguk han
doguk han

battik  ... (Devamını Oku)

04.09.2019 20:41 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (43)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+