Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
FTSE 100 (FTSE)

FTSE 100 (FTSE)

RT-CFD
7.524,45 +1,22 +0,02%
23/10 - Kapanış. Döviz GBP
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 7.511,77 - 7.542
52 Hafta 6.676,56 - 7.598,99
Ö. Kapanış 7.524,45
Açılış 7.527
Hacim (Ortalama) 565.828.847 (754.810.715)
# Bileşenler 100
1-Yıllık Kazanç 7,18%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

  ... (Devamını Oku)

11.07.2017 17:44 GMT· 10 · Cevap
Mustafa Akbaş
Mustafa Akbaş

Sayın Kara Murat teşekkürler görüşleriniz oldukça isabetli. Siz ne dersiniz 111 için erken mi tersi yön daha mı ağır basıyor sizce   ... (Devamını Oku)

08.06.2017 20:42 GMT· Cevap
Sarp Yamaç
Sarp Yamaç

Sudiler kolayi buldu ABD tazminat gibi 350 milyar dolarlık silah anlaşması her halde sonrasında bunu birine karşıda kullanacaktır Müslüman müslümana kullanmak için silah alıyor. İran rejim değişikliği Feto nasılsa benziyor. . Izdırap veriyor olsa gerek kibirli halimize ürettikleri silahları kullan ürettikleri ilaçları kullan ürettikleri arabaları kullan herkeste akıllı telefon sonra hak hukuk adalet bizde kim inanır. Nereye vurmaya çalışıyorum sudiler abd bi parmak bal çaldı Trump aptal bir adam mi FBI başkanını gönderdi bi posta koyması gerekiyordu koydu. Sonuç olarak halkın oyunu alarak seçilmiş başkana en azından bir dönem izin vereceklerdir kimse azlini beklemesin.   ... (Devamını Oku)

21.05.2017 10:36 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (23)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+