Binance Coin Yeni Bir Rekor Kırdı!

Binance Coin Yeni Bir Rekor Kırdı!

Koin Bulteni  | 20.06.2019 18:36

Binance Coin Yeni Bir Rekor Kırdı!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance‘nin platform token’i Binance Coin, borsanın yaptığı her hamle ile değerini bir adım öteye taşımakta ve yeni açıklanan duyuru da benzer bir etki yarattı.

Binance bugün Launchpad platformu ile yapacağı yeni IEO’sunu duyurdu. Elrond isimli kripto paranın Binance üzerinden piyango formatında satışa çıkartılacak olması doğal olarak Binance Coin alımlarını yükseltti ve bu da fiyatı biraz daha yukarıya çekti.

IEO’nun duyurulması ile bir anda %6.38 civarında yükseliş yakalayan BNB, 36.47 dolarlık birim fiyata ulaşarak kendi rekorunu bir kere daha kırdı. CoinMarketCap verilerine göre Binance Coin’in 24 saatlik ticari hacmi 640 milyon dolar seviyesine ulaştı ve top 10 içerisinde Bitcoin ile birlikte yükseliş yakalayan nadir kripto para birimlerinden birisi oldu.

Binance Coin aslında bu yükseliş ile birlikte senenin başından beri %350’nin üzerinde bir artış yakaladı ve yatırımcısını adeta zengin etti. Binance’nin yeni IEO’lar duyuracak olması ihtimali, BNB’nin önümüzdeki aylarda 40 dolara kadar çıkabileceği ihtimalini de güçlendirmekte.

Binance Coin Yeni Bir Rekor Kırdı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+