Binance US Waves coini listeliyor

Binance US Waves coini listeliyor

KoinMedya  | 29.10.2019 16:06

Binance US Waves coini listeliyor

Binance US Waves coini listeleyeceğini duyurdu. Yakın zamanda borsa daha fazla kripto para için destek vermeye başlamıştı. Öyle görünüyor ki listelenen coin sayısı daha da artacak.

Binance US Waves coini listeliyor Malta merkezli kripto para borsası Binance, Amerikalı müşterileri için olan platform Binance US’de daha fazla kripto varlığa destek ekleyeceğini duyurdu. Bu çerçevede bugün yapılan açıklamada (29 Ekim) borsada listelenecek yeni kripto paranın Waves olduğu bildirildi.

Bu ay Binance US’in listelemeye başladığı diğer kripto paralar ise şu şekilde:

24 Ekim: Dogecoin (DOGE)

22 Ekim: BUSD ve IOTA

17 Ekim: Algorand (ALGO) ve Zcash (ZEC)

15 Ekim: Dash (DASH)

10 Ekim: Chainlink (LINK) ve Ravencoin (RVN)

İlgili – Binance US altcoinler listesine yenilerini ekliyor: IOTA ve BUSD

Yeni işlem paritesi WAVES/USD için işlemler 30 Ekim 2019 TSİ ile 04.00’da başlıyor. Bu parite için işlemler başlayınca da para çekmeleri de mümkün olacak.

Bu yeni eklemeler ile Binance US’de aşağıdaki paritelerden işlemlerin sunulacağı anlamına geliyor. Bütün Binance US işlem pariteleri listesi şöyle:

BTC pariteleri: ETH/BTC, XRP/BTC, BNB/BTC, LTC/BTC, BCH/BTC ve BTC/BUS.

USD pariteleri: BTC/USD, ETH/USD, XRP/USD, BCH/USD, LTC/USD, BNB/USD, USDT/USD, ADA/USD, BAT/USD, ETC/USD, XLM/USD, ZRX/USD, LINK/USD, RVN/USD, DASH/USD, ALGO/USD, ZEC/USD, BUSD/USD, IOTA/USD, DOGE/USD ve WAVES/USD.

USDT pariteleri: BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT, BCH/USDT, LTC/USDT, BNB/USDT, ADA/USDT, BAT/USDT, ETC/USDT, XLM/USDT ve ZRX/USDT.

İlgili – Binance US işlem hacmi günlük 10 milyon doları aştı

CryptoCompare’in verilerine göre WAVES bugün 0.8315 dolardan işlem görüyor. Ayrıca son 24 saatte de yüzde 62lık bir yükseliş kaydetti.

WAVES USD 24 saatlik grafiği 29 Ekim 2019

Binance ile ilgili diğer bir habere göre, şirket Marj İşlemleri (Margin Trading) platformu aşağıdaki varlıkları ekledi:

Marj varlıkları: IOST, VET

Borç alınabilen varlıklar: IOST, VET

Mark pariteleri: IOST/BTC, IOST/USDT, VET/BTC, VET/USDT

Kaynak

Yazının devamı için Binance US Waves coini listeliyor

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Uygulamayı İndirin

Daha fazla piyasa öngörüsü, daha fazla alarm, daha fazla özelleştirilmiş varlık takip listesi. Hepsi uygulamamızda.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.