Binance Yeni Token Satışı Elrond’u Duyurdu!

Binance Yeni Token Satışı Elrond’u Duyurdu!

Koin Bulteni  | 20.06.2019 15:06

Binance Yeni Token Satışı Elrond’u Duyurdu!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance, Launchpad aracılığıyla yapacağı yeni token satışını resmen açıkladı.

Binance ve Elrond (ERD) Ortaklığı Açıklandı! Elrond (ERD) isimli kripto para biriminin token satışları da piyango formatında yapılacak ve katılmak isteyen kullanıcıların hesaplarındaki BNB miktarı 22 Haziran 2019, Türkiye Saati ile 03:00’ten itibaren başlayarak, 1 Temmuz 2019 Türkiye Saati ile 03:00’e kadar geçen sürede rastgele bir anda kayda alınacak.

Alınan kayıtlardan sonra 1 Temmuz 2019 tarihinde Türkiye Saati ile 09:00 ve 2 Temmuz 2019 tarihinde Türkiye Saati ile 09:00 arasında piyango bileti talepleri alınacak.

Binance toplamda 3 milyar 250 milyon dolarlık Elrond token satışı elde etmek istiyor ve bunun için toplamda 20 milyar adet arza sahip olan ERD tokenlerinin 5 milyar adeti satılacak.

Her bir ERD token fiyatı 0.00065 Dolar olacak ve bunun BNB olarak karşılığı piyango çekiliş tarihinden önce belirlenecek. Bir kişinin kazanabileceği maksimum sayıdaki piyango bileti sayısı ise 10.833 şeklinde açıklandı. Her bir bilet ise 300 dolarlık yatırım yapma kapasitesine sahip olacak ve kazanan biletler 2 Temmuz tarihinde Türkiye Saati ile 11:00’de açıklanacak.

Binance Yeni Token Satışı Elrond’u Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+