Bitcoin’in Yükseleceğine Olan İnanç Günden Güne Artıyor

Bitcoin’in Yükseleceğine Olan İnanç Günden Güne Artıyor

BTCMagazin  | 14.08.2019 15:36

Bitcoin’in Yükseleceğine Olan İnanç Günden Güne Artıyor

BTC MAGAZİN - Kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, ethereum haberleri, Blockchain haberleri, kripto para analizleri ve uzmanlardan piyasa yorumları

Bitcoin’in değerinin yükselmesiyle beraber, kripto para birimine olan ilgi yeniden arttı. Öyle ki Türkiye’de de kripto para birimlerinin hacimlerinin yüzde 40’a kadar arttığı iddia ediliyor. Peki ileride neler olacak? Analistler bu konuda ne diyor?

Bitcoin’in bu seviyelerde kalmasının, büyük yükselişi gerçekleştireceğine olan inancı güçlendiriyor. Ünlü kripto para analistlerinden birisi olan Josh Rager, bu durumu bir sinyal olarak görüyor. Bitcoin’in 12 Ağustos Pazartesi günü 11 bin 470 doların altına düşmemesi ile beraber, 2019’un en yüksek seviyesi ile haftayı kapatmıştı. Rager’a göre bu da ileriki günlerde fiyatın yükselmesinin sinyali olarak kabul ediliyor. Rager’ın yanı sıra diğer analistler arasında da iyimser olanlar mevcut. Bitcoin’in 2019’da 14 bin seviyesini göreceği ve hatta 20 bin dolara kadar ulaşacağını ifade edenler var.

250 BİN DOLAR MI?

2017 yılında 20 bin dolarlık değere yükselerek en güzel günlerini yaşayan Bitcoin’in o günlere geri dönmesini hatta değerinin daha da artmasını bekleyenler çok. Silikon Vadisi efsanelerinden birisi olarak kabul edilen Tim Draper, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in değeri konusunda bir tahminde bulunmuştu. Draper, 2022 yılında Bitcoin’in 250 bin dolara ulaşacağını dile getirmişti. Bu tahmini yeniden revize eden Draper, para biriminin 2023 yılının ilk çeyreğinde yükseleceğini ifade etti.

Bitcoin an itibariyle 18.8 Milyar dolar piyasa değeri ile 10.560 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bizi twitter, telegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

The post Bitcoin’in Yükseleceğine Olan İnanç Günden Güne Artıyor appeared first on BTC MAGAZİN.

Continue reading on BTCMagazin

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+