Bu Yıl Yatırımcısını Zengin Eden Üç Kripto Para

Bu Yıl Yatırımcısını Zengin Eden Üç Kripto Para

Coinmoz  | 14.08.2019 14:06

Bu Yıl Yatırımcısını Zengin Eden Üç Kripto Para

Kripto para sektörü bu yıl için şu ana dek aslında bir önceki yıla göre daha iyi performans göstermiş durumda. E bu da haliyle birçok kripto parada az da olsa artışlar yaşandığı anlamına geliyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in yaklaşık 3 kata yakın bir artış yaşadığı bir ortam da, biz de sizler için en büyük kar getiren üç bilindik alt koini listeledik.

Listemizin birinci sırasında Binance’in kendi tokeni olan BNB var. Dünyanın en büyük borsası olan Binance’in tokeni olan BNB, son dönemde borsanın Launchpad ve diğer önemli hamleleri ile önemli bir değer kazandı. Bu noktada 6 dolardan yaklaşık 40 dolara kadar çıkmayı başaran ünlü kripto para birimi, yatırımcısını da memnun etmesini bildi.

Bir diğer öne çıkan kripto para ise Litecoin oldu. Litecoin, bu yıl içerisinde tepe değerine bakılırsa yaklaşık 5 kata yakın bir kar getirdi. Ancak elbette halving sürecinin geride kalması ve yaşanan diğer gelişmeler, LTC fiyatını 100 doların altına çekti.

Sektörün parlayan koini ise hiç şüphe yok ki Chainlink oldu. 0,29 dolar gibi bir fiyata sahip olan koin, son dönemde 2,5 dolara kadar çıktı ve akıl almaz bir kar getirdi.

Bu Yıl Yatırımcısını Zengin Eden Üç Kripto Para yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+