Tom Lee’ye Göre Yeni Bir Bitcoin Rallisi Geliyor

Tom Lee’ye Göre Yeni Bir Bitcoin Rallisi Geliyor

Coinmoz  | 11.09.2019 18:36

Tom Lee’ye Göre Yeni Bir Bitcoin Rallisi Geliyor

Kripto para sektörünün en ünlü simalarından birisi olan ve yaptığı analizler ile sektör adeta damgasını vuran Tom Lee, bir süredir suskundu.

Sektörün en fazla takip edilen analiz firmalarından birisi olan Fundstrat’ta görev yapan başarılı isim, son olarak bir açıklama yaptı ve Bitcoin için geliştirdikleri endeks olan BMI’ın şu anda bir ralliye işaret eden göstergelerde bulunduğunu söyledi.

Lee, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Şunu kabul etmek gerekir ki, Bitcoin’de sıkıcı bir yaz dönemi oldu.Bu durum aslında bana kalırsa pek de kötü bir şey değil. Çünkü Bitcoin için geliştirdiğimiz bir endeks olan BMI, son dönemde düştü ve bu da aslında bize bir rallinin kapıda olduğunu söylüyor. Hep birlikte bekleyip görmek gerekiyor ancak bana kalırsa, Bitcoin’de yeni bir ralli kapıda.”

Lee’nin görüşlerine benzer ifadeler de diğer kişiler tarafından kullanılıyor. Özellikle Bitcoin’in bu yaz boyunca akümüle olduğunu ifade eden bazı analizler var. Bu analizleri yapan kişilere göre ise, Bitcoin bu akümülasyon sürecinin ardından ciddi bir artışı yakalayacak. Bu potansiyel artışın, Bitcoin fiyatını önümüzeki dönemde 20 bin doların da üzerine çıkarması bekleniyor.

Tom Lee’ye Göre Yeni Bir Bitcoin Rallisi Geliyor yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
yaw he he
yaw he he

Tom lee konuştuysa yeni dip demek  ... (Devamını Oku)

11.09.2019 18:19 GMT· Cevap
Nazim Varol
Nazim Varol

Sısırme haber bu tom leee nekadar bılıyor  ... (Devamını Oku)

11.09.2019 16:02 GMT· 3 · Cevap
Nazim Varol
Nazim Varol

Sısırme haber bu tom leee nekadar bılıyor  ... (Devamını Oku)

11.09.2019 16:02 GMT· Cevap
Nazim Varol
Nazim Varol

Sısırme haber bu tom leee nekadar bılıyor  ... (Devamını Oku)

11.09.2019 16:02 GMT· Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+