Türk Eximbank Afrika’nın Kalkınmasına Öncülük Ediyor

Türk Eximbank Afrika’nın Kalkınmasına Öncülük Ediyor

eBorsaHaber  | 19.06.2017 16:40

Türk Eximbank Afrika’nın Kalkınmasına Öncülük Ediyor

Türk Eximbank internet sitesinde yayınlanan açıklamada konu ile ilgili olarak, “Türk Eximbank olarak, Afrika’nın kalkınması ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda ihracatçılarımıza verdiğimiz destekle Afrika’da öncü olmaya devam ediyoruz. Bankamızca 197,5 milyon Avro tutarında finansman desteği sağlanan ve Kongo Cumhuriyeti’nin başkenti Brazzaville’de uluslararası toplantılara ev sahipliği yapabilecek standartlarda inşa edilen 1500 kişi kapasiteli kongre merkezi ile 200 odalı 4 yıldızlı otelden oluşan Kintele Kongre Kompleksi’nin açılış töreni, Kongo Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Denis SASSOU-N’GUESSO, Başbakan Yardımcımız Sn. Numan KURTULMUŞ ve Genel Müdürümüz Sn. Adnan YILDIRIM’IN katılımlarıyla 20 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir” ifadelerine yer verildi.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+