Emtia - WTI ham petrol fiyatları stok verileri sonrası yükseldi

Emtia - WTI ham petrol fiyatları stok verileri sonrası yükseldi

Investing.com  | 13.06.2018 17:33

Emtia - WTI ham petrol fiyatları stok verileri sonrası yükseldi

Investing.com - WTI ham petrol fiyatları Çarşamba günü ABD'den gelen stok verilerinin ardından değer kazandı.

New York Ticaret Borsası'nda ham petrolün varili 0,4% artışla 66,62 dolara yükseldi.

ABD Enerji Bilgi Bakanlığı, haftalık raporda ham petrol stoklarının 8 Haziran haftasında 4,143 milyon varil düştüğünü belirtti. Piyasa analistleri, ham petrol stoklarında 1,440 milyon varillik düşüş bekliyorlardı.

Cushing, Oklahoma'da ham petrol arzının geçtiğimiz hafta 0,687 milyon varil düştüğü belirtildi. ABD'de toplam ham petrol stoklarının geçtiğimiz hafta 432,4 milyon varil olduğu belirtildi.

Rapor, aynı zamanda benzin stoklarının 0,443 milyon varillik artış beklentisinin aksine 2,271 milyon varil düştü.

Diğer yandan ICE Vadeli İşlemler Borsası'nda Ağustos vadeli Brent petrolün varili 0,6% artışla 76,32 dolara yükseldi.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+