Emtia - WTI ham petrol fiyatları stok verileri sonrası yükseldi

Emtia - WTI ham petrol fiyatları stok verileri sonrası yükseldi

Investing.com  | 13.06.2018 17:33

Emtia - WTI ham petrol fiyatları stok verileri sonrası yükseldi

Investing.com - WTI ham petrol fiyatları Çarşamba günü ABD'den gelen stok verilerinin ardından değer kazandı.

New York Ticaret Borsası'nda ham petrolün varili 0,4% artışla 66,62 dolara yükseldi.

ABD Enerji Bilgi Bakanlığı, haftalık raporda ham petrol stoklarının 8 Haziran haftasında 4,143 milyon varil düştüğünü belirtti. Piyasa analistleri, ham petrol stoklarında 1,440 milyon varillik düşüş bekliyorlardı.

Cushing, Oklahoma'da ham petrol arzının geçtiğimiz hafta 0,687 milyon varil düştüğü belirtildi. ABD'de toplam ham petrol stoklarının geçtiğimiz hafta 432,4 milyon varil olduğu belirtildi.

Rapor, aynı zamanda benzin stoklarının 0,443 milyon varillik artış beklentisinin aksine 2,271 milyon varil düştü.

Diğer yandan ICE Vadeli İşlemler Borsası'nda Ağustos vadeli Brent petrolün varili 0,6% artışla 76,32 dolara yükseldi.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+