Fiat Gelir Raporu Beklentileri Aştı, Q2 Toplam Gelir Beklentiyi Karşılamadı

Fiat Gelir Raporu Beklentileri Aştı, Q2 Toplam Gelir Beklentiyi Karşılamadı

Investing.com  | 01.08.2020 05:30

Fiat Gelir Raporu Beklentileri Aştı, Q2 Toplam Gelir Beklentiyi Karşılamadı

Investing.com - Fiat, ikinci çeyrek için Cuma günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini aştığını ve tahminlerin düşük olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına €-0,65 gelir ile toplam gelirinin €11,71B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına €-1,21 ve toplam €13,94B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Fiat hisseleri 34.67% düştü. Hissenin işlem gördüğü STOXX 600 endeksi 14% düştü.

Fiat Konjonktürel Tüketim sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

26 Temmuz günü Moncler SpA, ikinci çeyrekte hisse başına €0,17 gelir ile toplam gelirinin €93,2M olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına €0,20 gelir ile toplam gelirin €95,13M olacağı yönündeydi.

Çarşamba günü Freni Brembo şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini tutturamadı ve ikinci çeyrekte hisse başına €-0,03 gelir ile toplam €375,2M gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına €-0,02 gelir ile toplam €399M gelir elde etmesini bekliyorlardı.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ersen KARATAŞ
Ersen KARATAŞ

1 haftadir risk almama adina al sat yapiyorum. Direnc cok dengesiz... 450 lerden basladm al sat yapmaya suan 653 u gordu ve sanirim 750 ye kadar cikacak  ... (Devamını Oku)

01.08.2020 22:01 GMT· Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.