Hollanda piyasaları kapanışta düştü; AEX 0,61% değer kaybetti

Hollanda piyasaları kapanışta düştü; AEX 0,61% değer kaybetti

Investing.com  | 22.01.2019 20:35

Hollanda piyasaları kapanışta düştü; AEX 0,61% değer kaybetti

Investing.com – Hollanda hisse senedi piyasaları Salı kapanışın ardından düştü Telekomünikasyon, Sağlık ve Finans sektörlerindeki hisselerin düşüşüyle düştü.

Amsterdam borsasının kapanışıyla AEX 0,61% düştü.

AEX altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Akzo Nobel NV (AS:AKZO) 1,22% veya 0,90 puan yükselerek 74,58 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Koninklijke Philips NV (AS:PHG) 1,19% veya 0,37 puan artışla 31,59 seviyesinden işlem görürken Relx PLC (AS:REL) 0,79% veya 0,150 puan artışla 19,110 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen ArcelorMittal SA (AS:MT) 4,55% veya 0,904 puan düşüşle 18,944 seviyesinden kapandı. Royal Dutch Shell PLC Class A (AS:RDSa) 2,04% veya 0,550 puan düşüşle 26,360 seviyesinden işlem görürken ASML Holding NV (AS:ASML) 1,52% veya 2,18 puan değer kaybederek 141,36 seviyesinden işlem görüyor.

Amsterdam Borsası değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 85 iken değer kazananlarınki 37 olarak belirlendi. Ayrıca 7 adet hisse senedi sabit kaldı.

AEX için zımni volatilite ölçümü yapan AEX Volatility 3,37% oranında artışla 15.69 puanı gördü.

Mart vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 2,74% veya 1,48 değer kaybederek varili $52,56 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Mart vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 2,74% veya 1,72 oranında düşüşle varili $61,02 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Şubat vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,00% veya 0,05 artışla onsu $1.282,65 seviyesinden işlem görüyor.

EUR/USD 0,01% artışla 1,1365 seviyesinden işlem görürken EUR/GBP 0,53% düşüşle 0,8766 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,07% düşüşle 95,925 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+