Çin ve ABD yetkilileri önümüzdeki hafta ticaret konularına görüşmek üzere bir araya gelecek-Xinhua Haber Ajansı

Çin ve ABD yetkilileri önümüzdeki hafta ticaret konularına görüşmek üzere bir araya gelecek-Xinhua Haber Ajansı

Reuters  | 12.09.2019 17:06

Çin ve ABD yetkilileri önümüzdeki hafta ticaret konularına görüşmek üzere bir araya gelecek-Xinhua Haber Ajansı

BEİJİNG, 12 Eylül (Reuters) - Çin başkan yardımcısı Liu, Çin ve ABD yetkililerinin önümüzdeki hafta bir araya gelerek ticaret dengesi, pazar erişimi ve yatırımcının korunması konularını görüşeceğini söyledi.

Xinhua haber ajansı ABD-Çin Ticaret Heyeti başkanı Evan Greenberg ile bir araya gelen başkan yardımcısı Liu'nun Çin'in ABD'nin ithal ürünlere uyguladığı vergiyi ertelemesinden memnun olduğunu söylediğini bildirdi.

ABD Başkanı Donald Trump, ABD'nin "iyi niyet göstergesi olarak" Çin'den ithal 250 milyar dolar değerinde ürüne yönelik %25 gümrük vergisinin %30'a çıkarılmasını 1 Ekim'den 15 Ekim'e kadar ertelemeyi kabul ettiğini açıklamıştı.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
nevzat göçmez
nevzat göçmez

Bunlar anlaşıyox ayagına sırtından bıcaklar eyyy çin gör bunu  ... (Devamını Oku)

12.09.2019 14:22 GMT· Cevap
David zvezda
David zvezda

çin kaybedecek !!!   ... (Devamını Oku)

12.09.2019 14:08 GMT· Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+