Kolombiya piyasaları kapanışta yükseldi; COLCAP 0,67% değer kazandı

Kolombiya piyasaları kapanışta yükseldi; COLCAP 0,67% değer kazandı

Investing.com  | 24.01.2019 23:15

Kolombiya piyasaları kapanışta yükseldi; COLCAP 0,67% değer kazandı

Investing.com – Kolombiya hisse senedi piyasaları Perşembe kapanışın ardından yükseldi Sanayi, Finans ve Kamu Hizmetleri sektörlerindeki hisselerin artışıyla yükseldi.

Kolombiya borsasının kapanışıyla COLCAP 0,67% değer kazandı1 ayın en yüksek seviyesini gördü.

COLCAP altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Corporacion Financiera Colombiana SA (CN:CFV) 5,12% veya 900,0 puan yükselerek 18.480,0 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Almacenes Exito SA (CN:IMI) 2,02% veya 260,0 puan artışla 13.140,0 seviyesinden işlem görürken Cemargos (CN:CCB) 2,00% veya 150,0 puan artışla 7.650,0 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Conconcret (CN:CIC) 3,05% veya 11,0 puan düşüşle 350,0 seviyesinden kapandı. Etb (CN:ETB) 2,37% veya 6,0 puan düşüşle 247,0 seviyesinden işlem görürken Avianca Holdings Pf (CN:AVT_p) 1,13% veya 20,0 puan değer kaybederek 1.750,0 seviyesinden işlem görüyor.

Kolombiya Menkul Kıymetler Borsası değer kazanan hisse senetlerinin sayısı 16 iken değer kaybedenlerinki 12 olarak belirlendi. Ayrıca 2 adet hisse senedi sabit kaldı.

Mart vadeli Amerikan Kahve C Vadeli İşlemleri 2,51% veya 2,60 değer kazanarak $106,00 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Mart vadeli Amerikan Kakao Vadeli İşlemleri 0,80% veya 18,00 oranında artışla $2.263,00 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Şubat vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,39% veya 4,95 düşüşle onsu $1.279,05 seviyesinden işlem görüyor.

USD/COP 0,63% artışla 3.171,00 seviyesinden işlem görürken BRL/COP 0,17% artışla 840,41 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,53% artışla 96,282 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+