Meksika piyasaları kapanışta düştü; S&P/BMV IPC 0,08% değer kaybetti

Meksika piyasaları kapanışta düştü; S&P/BMV IPC 0,08% değer kaybetti

Investing.com  | 10.10.2019 01:00

Meksika piyasaları kapanışta düştü; S&P/BMV IPC 0,08% değer kaybetti

Investing.com – Meksika hisse senedi piyasaları Çarşamba kapanışın ardından düştü Sağlık, Temel Tüketim Ürünleri ve Sanayi sektörlerindeki hisselerin düşüşüyle düştü.

Meksika borsasının kapanışıyla S&P/BMV IPC 0,08% değer kaybetti.

S&P/BMV IPC altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen OMA B (MX:OMAB) 2,45% veya 2,880 puan yükselerek 120,540 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada CEMEX Cpo (MX:CEMEXCPO) 1,90% veya 0,140 puan artışla 7,490 seviyesinden işlem görürken Alpek SAB de CV (MX:ALPEKA) 1,25% veya 0,270 puan artışla 21,880 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Megacable Cpo (MX:MEGACPO) 4,18% veya 3,490 puan düşüşle 80,040 seviyesinden kapandı. Gentera SAB de CV (MX:GENTERA) 1,60% veya 0,270 puan düşüşle 16,630 seviyesinden işlem görürken Grupo Cementos (MX:GCC) 1,52% veya 1,540 puan değer kaybederek 100,170 seviyesinden işlem görüyor.

Meksika Borsası değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 152 iken değer kazananlarınki 115 olarak belirlendi. Ayrıca 10 adet hisse senedi sabit kaldı.

Aralık vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,01% veya 0,20 değer kazanarak onsu $1.511,00 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Kasım vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 0,02% veya 0,01 oranında düşüşle varili $52,62 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Aralık vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 0,07% veya 0,04 düşüşle varili $58,30 seviyesinden işlem görüyor.

USD/MXN 0,14% artışla 19,5895 seviyesinden işlem görürken EUR/MXN 0,18% artışla 21,4965 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri 0,02% artışla 98,840 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+