Meksika piyasaları kapanışta düştü; S&P/BMV IPC 0,32% değer kaybetti

Meksika piyasaları kapanışta düştü; S&P/BMV IPC 0,32% değer kaybetti

Investing.com  | 01.08.2020 00:00

Meksika piyasaları kapanışta düştü; S&P/BMV IPC 0,32% değer kaybetti

Investing.com – Meksika hisse senedi piyasaları Cuma kapanışın ardından düştü Finans Hizmetleri, Telekomünikasyon Hizmetleri ve Sağlık sektörlerindeki hisselerin düşüşüyle düştü.

Meksika borsasının kapanışıyla S&P/BMV IPC 0,32% düştü.

S&P/BMV IPC altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Alfa A (MX:ALFAA) 10,76% veya 1,170 puan yükselerek 12,040 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Grupo Aeroportuario del Pacifico SAB De CV Class B (MX:GAPB) 5,37% veya 7,64 puan artışla 149,97 seviyesinden işlem görürken Becle SA (MX:CUERVO) 5,08% veya 2,200 puan artışla 45,470 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Financiero Banorte (MX:GFNORTEO) 3,05% veya 2,510 puan düşüşle 79,900 seviyesinden kapandı. Grupo Financiero Santander Mexico SAB de CV Class B (MX:BSMXB) 2,92% veya 0,430 puan düşüşle 14,270 seviyesinden işlem görürken El Puerto de Liverpool C (MX:LIVEPOLC1) 2,61% veya 1,46 puan değer kaybederek 54,56 seviyesinden işlem görüyor.

Meksika Borsası değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 162 iken değer kazananlarınki 140 olarak belirlendi. Ayrıca 14 adet hisse senedi sabit kaldı.

Ağustos vadeli Altın Vadeli İşlemleri 1,49% veya 28,90 değer kazanarak onsu $1.971,20 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Eylül vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 1,30% veya 0,52 oranında artışla varili $40,44 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Ekim vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 0,90% veya 0,39 artışla varili $43,64 seviyesinden işlem görüyor.

USD/MXN 1,23% artışla 22,2753 seviyesinden işlem görürken EUR/MXN 0,65% artışla 26,2358 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli Islemleri 0,46% artışla 93,435 seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haberler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.