Meksika piyasaları kapanışta yükseldi; S&P/BMV IPC 0,56% değer kazandı

Meksika piyasaları kapanışta yükseldi; S&P/BMV IPC 0,56% değer kazandı

Investing.com  | 23.02.2021 23:00

Meksika piyasaları kapanışta yükseldi; S&P/BMV IPC 0,56% değer kazandı

Investing.com – Meksika hisse senedi piyasaları Salı kapanışın ardından yükseldi Finans Hizmetleri, Temel Tüketim Ürünleri ve Sanayi sektörlerindeki hisselerin artışıyla yükseldi.

Meksika borsasının kapanışıyla S&P/BMV IPC 0,56% yükseldi1 ayın en yüksek seviyesini gördü.

S&P/BMV IPC altında işlem gören ve seansın en iyi performansını sergileyen Grupo Cementos (MX:GCC) 4,63% veya 5,700 puan yükselerek 128,890 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Financiero Banorte (MX:GFNORTEO) 4,04% veya 4,295 puan artışla 110,515 seviyesinden işlem görürken Asur B (MX:ASURB) 3,98% veya 14,08 puan artışla 368,00 seviyesinden işlem görüyor.

Seansın en kötü performansını sergileyen Kimberly-Clark de Mexico A (MX:KIMBERA) 3,44% veya 1,195 puan düşüşle 33,565 seviyesinden kapandı. Alfa A (MX:ALFAA) 2,85% veya 0,335 puan düşüşle 11,435 seviyesinden işlem görürken Genomma Lab B (MX:LABB) 2,74% veya 0,585 puan değer kaybederek 20,795 seviyesinden işlem görüyor.

Meksika Borsası değer kaybeden hisse senetlerinin sayısı 221 iken değer kazananlarınki 123 olarak belirlendi. Ayrıca 12 adet hisse senedi sabit kaldı.

Asur B (MX:ASURB) hisseleri 3,98% veya 14,08 yükselerek 368,00 seviyesi ile 52 haftanın en yükseğine çıktı.

Nisan vadeli Altın Vadeli İşlemleri 0,28% veya 5,05 değer kaybederek onsu $1.803,35 seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan emtialarda Nisan vadeli Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri 0,41% veya 0,25 oranında artışla varili $61,95 seviyesinden işlem görüyor. Bu sırada Mayıs vadeli Brent Petrol Vadeli İşlemleri 0,61% veya 0,39 artışla varili $64,75 seviyesinden işlem görüyor.

USD/MXN 0,84% düşüşle 20,5391 seviyesinden işlem görürken EUR/MXN 0,92% düşüşle 24,9442 seviyesinden işlem görüyor.

Dolar Endeksi Vadeli Islemleri 0,18% artışla 90,162 seviyesinden işlem görüyor.

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.