Piyasalar – Oracle, Boeing ve Netflix Yükseldi; Tesla Düşüşte

Piyasalar – Oracle, Boeing ve Netflix Yükseldi; Tesla Düşüşte

Investing.com  | 20.06.2019 15:19

Piyasalar – Oracle, Boeing ve Netflix Yükseldi; Tesla Düşüşte

Investing.com – Perşembe günü piyasa öncesi ticarette ilgi odağında olan hisseler:

• Oracle (NYSE:ORCL) hisseleri %6,5 yükseldi. Şirket yerinde IT tekliflerindeki büyümeden fayda sağladığından, hisse başına kârı 1,16 dolar ile beklenenden daha iyi raporlandı.

•Tesla (NASDAQ:TSLA) %0,4 kaybetti. CNBC’ye göre Goldman, şirketin hedef fiyatını 200 dolardan 158 dolara düşürdü.

• Boeing (NYSE:BA) %1,3 artış kaydetti. IAG’nin (LON:ICAG) 200 uçak isteğine dair bir mektup aldıktan sonra, kalkışına izin verilmeyen 737 Max modelleri için havayolu şirketleri ile görüşmelere başladı.

• Netflix (NASDAQ:NFLX) %1,5 kazandı. “Murder Mystery” ilk üç gün içinde 30,9 milyon hesap sahibi ile bir Netflix filmi için en büyük açılışını yaptı.

• Carnival (NYSE:CCL) Corp %7,9 geriledi. Şirket, Küba’ya yeni seyahat kısıtlamaları nedeniyle tüm yıl tahminlerini düşürdü.

• Hershey Company (NYSE:HSY) hisseleri, CNBC’ye göre Piper Jaffray’deki derecesi nötrden zayıf seviyesine düşürülmesine rağmen değişmedi.

_newTouch_Related_News

_newtouch_latest_comments

_buttonAddComment
_newtouch_comments_antispam_message
_newtouch_discussion_title
newtouch_comments_reply_comment_hint
_newtouch_comments_antispam_message

_touchRiskDisclosure_message

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
_Logout
Mobile_app_sign_in_pop_up_sign_out_text
_No_Yes
_Cancel_Yes
mobile_app_saving_changes

+